Рейтингові списки/ Бакалаври денна/ Мікро- та наносистемна техніка

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.07.2019 18:00

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (ІТРЕ)
Спеціальність: 153, МН – Мікро- та наносистемна техніка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 90 осіб
Максимально можлива к-ть місць державного замовлення: 30
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 6
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів
1 Філонов Данило В'ячеславович 6 196.350
2 Серебренніков Артем Сергійович 2 191.278
3 Бас Любомир Ігорович 3 190.128
4 Лебенштейн Євген Олександрович 4 184.518
5 Мочук Павло Степанович 4 184.365
6 Александрова Радослава-Єлизавета Олегівна 4 184.314
7 Касс Едгар Андрійович 3 180.999
8 Андрусевич Ян Тарасович 3 180.081
9 Звичайний Ярослав Романович 6 180.081
10 Вікторов Максим Миколайович 6 178.602
11 Фуштей Сергій Вікторович 4 178.143
12 Святодух Ліка Андріївна 3 176.256
13 Гнатів Мар'ян Миколайович 3 174.091
14 Клімова Крістіна Дмитрівна 2 173.955
15 Дуда Андрій Миколайович 2 173.039
16 Оніщук Богдан Анатолійович 3 171.615
17 Матіяш Арсен Юрійович 4 171.462
18 Збожна Ірина Андріївна 4 170.748
19 Туровський Ілля Григорович 2 170.314
20 Мотрук Данило Олександрович 5 170.238
21 Гудим Марко Андрійович 4 169.422
22 Шевченко Олег Андрійович 2 168.389
23 Пуста Олег Вікторович 5 167.484
24 Голуб Анатолій Олександрович 2 167.244
25 Риган Максим Владиславович 4 164.730
26 Мельник Володимир Петрович 4 162.690
27 Гаврилюк Владислав Сергійович 3 161.364
28 Крочак Віталій Ігорович 3 157.131
29 Балян Ігор Андрійович 3 156.417
30 Писко Василь Олегович 4 156.152
31 Шишкін Ілля Володимирович 5 155.958
32 Забродський Михайло Вікторович 5 155.295
33 Буричка Олекса Романович 2 155.069
34 Кабо Денис Євгенович 6 154.785
35 Войтковський Олександр Миколайович 5 153.816
36 Капогрис Богдан Сергійович 2 153.511
37 Дурнота Юрій Олегович 2 153.355
38 Жданюк Святослав Михайлович 5 153.051
39 Вавричук Дмитро Васильович 3 152.796
40 Сидоренко Владислав Олександрович 2 148.673
41 Клименко Андрій Володимирович 5 147.390
42 Кость Павло Ігорович 2 146.905
43 Дубравський Андрій Володимирович 6 146.217
44 Карплюк Марія Олегівна 5 145.044
45 Кашуба Віталій Ігорович 2 143.162
46 Крикун Роман Віталійович комерція 143.004
47 Денисенко Дмитро Васильович 1 140.298
48 Подусівський Микола Ігорович 3 139.444
49 Савицький Віталій Володимирович 4 138.363
50 Баранник Вадим Володимирович 2 136.240
51 Мацібора Каріна Вікторівна 3 129.387
52 Ігнатьєв Віктор Віталійович комерція 119.187