Рейтингові списки/ Бакалаври 1-й курс/ Будівництво та цивільна інженерія

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
із скороченим терміном навчання на основі ОКР «молодший спеціаліст»
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:58

будівництва та інженерії довкілля
Спеціальність: 192, БД – Будівництво та цивільна інженерія
Вільні місця ліцензійного обсягу: 40
Місця державного замовлення: 15
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 16 осіб
№ п/п № посвідчення Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 БД-15 Кравець Володимир Володимирович 85 88 173 Зараховано (бюджет)
2 БД-163 Остап'юк Віталій Володимирович 87.5 76 163.5 Зараховано (бюджет)
3 БД-351 Барабан Зорян Васильович 73 84 157 Зараховано (бюджет)
4 БД-247 Марчук Ігор Віталійович 76 80 156 Зараховано (бюджет)
5 БД-67 Гела Олександр Володимирович 88 68 156 Зараховано (бюджет)
6 БД-162 Ніколаєв Роман Вікторович 88 64 152 Зараховано (бюджет)
7 БД-542 Вакараш Роман Володимирович 88 60 148 Зараховано (бюджет)
8 БД-143 Смоловик Вікторія Анатоліївна 88 60 148 Зараховано (бюджет)
9 БД-79 Сеньків Богдан Васильович 80 64 144 Зараховано (бюджет)
10 БД-62 Коробій Маркіян Андрійович 79 64 143 Зараховано (бюджет)
11 БД-503 Бублик В'ячеслав Олегович 85 56 141 Зараховано (бюджет)
12 БД-151 Пристайко Павло Петрович 74 64 138 Зараховано (бюджет)
13 БД-30 Солонинка Володимир Степанович 68 68 136 Зараховано (бюджет)
14 БД-11 Кавчак Богдан Олексійович 86.5 48 134.5 Зараховано (бюджет)
15 БД-145 Фіненко Арсен Сергійович 72 60 132 Зараховано (бюджет)
16 БД-31 Манич Максим Юрійович 83 28 111 Зараховано (комерція)
17 БД-73 Гриб Юрій Володимирович 88 40 128 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
18 БД-488 Нестеренко Андрій Григорович 83 44 127 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 БД-157 Мороз Максим Ярославович 74 36 110 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 БД-148 Гоменюк Назар Михайлович 87 20 107 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 БД-544 Даньковський Роман Вікторович 55 36 91 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 БД-480 Сухорукий Дмитро Андрійович 81 8 89 Рекомендовано на вільні небюджетні місця