Рейтингові списки/ Бакалаври 1-й курс/ Інформаційні системи та технології

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
із скороченим терміном навчання на основі ОКР «молодший спеціаліст»
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:58

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 126, ІІ – Інформаційні системи та технології
Вільні місця ліцензійного обсягу: 30
Місця державного замовлення: 5
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 17 осіб
№ п/п № посвідчення Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 ІІ-295 Крента Василь Степанович 88 80 168 Зараховано (бюджет)
2 ІІ-265 Балян Андрій Андрійович 81 84 165 Зараховано (бюджет)
3 ІІ-368 Бухній Юрій Васильович 86 64 150 Зараховано (бюджет)
4 ІІ-245 Яковлєв Дмитрій Віталійович 78 68 146 Зараховано (бюджет)
5 ІІ-225 Юнко Назарій Володимирович 82 56 138 Зараховано (бюджет)
6 ІІ-49 Некрасова Юліанна Андріївна 77 52 129 Зараховано (комерція)
7 ІІ-298 Вахарик Василь Володимирович 76 52 128 Зараховано (комерція)
8 ІІ-2 Даниляк Назар Романович 78 44 122 Зараховано (комерція)
9 ІІ-115 Горішний Михайло Романович 68 44 112 Зараховано (комерція)
10 ІІ-53 Пилипчук Руслан Іванович 58 48 106 Зараховано (комерція)
11 ІІ-51 Матвійчук Євгеній Вікторович 58 44 102 Зараховано (комерція)
12 ІІ-254 Григорців Максим-Святослав Ярославович 59 40 99 Зараховано (комерція)
13 ІІ-59 Сарнацький Олекса Вадимович 58 40 98 Зараховано (комерція)
14 ІІ-222 Сех Назар Романович 68 28 96 Зараховано (комерція)
15 ІІ-64 Ольховський Віталій Андрійович 81 12 93 Зараховано (комерція)
16 ІІ-57 Савчишин Іван Васильович 54 36 90 Зараховано (комерція)
17 ІІ-365 Сосновський Ростислав Романович 53 20 73 Зараховано (комерція)
18 ІІ-235 Ковальчук Олександр Вікторович 81 68 149 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 ІІ-327 Хомин Олексій Петрович 78 40 118 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 ІІ-367 Носаль Олег Ігорович 56 52 108 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 ІІ-329 Солдатова Анастасія Євгенівна 80 8 88 Рекомендовано на вільні небюджетні місця