РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
із скороченим терміном навчання на основі ОКР «молодший спеціаліст»
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:58

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 122, КН – Комп'ютерні науки
Вільні місця ліцензійного обсягу: 18
Місця державного замовлення: 0
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 16 осіб
№ п/п № посвідчення Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 КН-2215 Петришин Василь Богданович 79 48 127 Зараховано (комерція)
2 КН-954 Кузьо Юрій Миколайович 82 44 126 Зараховано (комерція)
3 КН-1657 Стечкевич Богдан Олегович 84 40 124 Зараховано (комерція)
4 КН-2199 Петрик Олег Іванович 87 36 123 Зараховано (комерція)
5 КН-1443 Кухар Андрій Петрович 75 36 111 Зараховано (комерція)
6 КН-2371 Бучко Ростислав Орестович 85 24 109 Зараховано (комерція)
7 КН-1722 Попович Надія Володимирівна 86.5 20 106.5 Зараховано (комерція)
8 КН-465 Гончар Руслан Анатолійович 78 28 106 Зараховано (комерція)
9 КН-144 Верхоляк Павло Григорович 74 32 106 Зараховано (комерція)
10 КН-907 Романів Руслан Ігорович 77 24 101 Зараховано (комерція)
11 КН-1099 Хімін Назарій Олександрович 56 44 100 Зараховано (комерція)
12 КН-1202 Ковалів Петро Вікторович 74 20 94 Зараховано (комерція)
13 КН-138 Москаленко Андрій Сергійович 69 24 93 Зараховано (комерція)
14 КН-1143 Мудрик Роман Миколайович 63 28 91 Зараховано (комерція)
15 КН-248 Веремчук Захар Валерійович 70 12 82 Зараховано (комерція)
16 КН-1293 Шабатін Владислав Олександрович 64 16 80 Зараховано (комерція)
17 КН-824 Муць Ірина Костянтинівна 87.5 88 175.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
18 КН-128 Бобко Орест Олегович 86 72 158 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 КН-1146 Царик Роман Ярославович 88 60 148 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 КН-1207 Ченчак Ілля Сергійович 87 56 143 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 КН-267 Цудзенко Юрій Євгенович 85 56 141 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 КН-132 Лапінський Олександр Віталійович 84 52 136 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 КН-1179 Засименко Данило Михайлович 84 48 132 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 КН-1154 Баран Микола Ігорович 88 36 124 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 КН-1149 Стравінський Андрій-Микола Анатолійович 81 40 121 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 КН-1151 Боженко Назарій Валерійович 77 44 121 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 КН-1147 Намис Віталій Романович 80 40 120 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 КН-2194 Клюсик Остап Орестович 80 40 120 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 КН-1569 Водоніс Ілля-Володимир Вікторович 82 36 118 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 КН-171 Коцур Назарій Олегович 77 40 117 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 КН-1134 Салук Володимир Ігорович 72 44 116 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 КН-1014 Кузьминих Василь Вячеславович 66 32 98 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 КН-2195 Пасічник Василь Васильович 86.5 0 86.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 КН-1056 Карпінський Роман Мирославович 57 24 81 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 КН-956 Аслануков Олександр Олександрович 54 24 78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця