Рейтингові списки/ Бакалаври 1-й курс/ Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
із скороченим терміном навчання на основі ОКР «молодший спеціаліст»
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:48

інженерної механіки та транспорту
Спеціальність: 275.03, ТТ – Транспортні технології (на автомобільному транспорті)
Вільні місця ліцензійного обсягу: 25
Місця державного замовлення: 0
К-сть місць першочергового зарахування:
Подано оригіналів документів: 17 осіб
№ п/п № посвідчення Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів* Статус заяви
1 ТТ-5 Мілецька Крістіна Василівна 86.0000 48.0000 134.0000 Зараховано (комерція)
2 ТТ-184 Скобало Роксоляна Назарівна 78.0000 52.0000 130.0000 Зараховано (комерція)
3 ТТ-127 Фльорко Мар'яна Зіновіївна 83.0000 44.0000 127.0000 Зараховано (комерція)
4 ТТ-4 Климків Мар'яна Дмитрівна 84.0000 40.0000 124.0000 Зараховано (комерція)
5 ТТ-124 Маланчук Орест Васильович 85.0000 36.0000 121.0000 Зараховано (комерція)
6 ТТ-70 Косопуд Роман Васильович 78.0000 40.0000 118.0000 Зараховано (комерція)
7 ТТ-179 Ріжнів Юлія Василівна 88.0000 28.0000 116.0000 Зараховано (комерція)
8 ТТ-185 Пукшин Михайліна Степанівна 85.0000 28.0000 113.0000 Зараховано (комерція)
9 ТТ-12 Куценко Станіслав Юрійович 65.0000 44.0000 109.0000 Зараховано (комерція)
10 ТТ-306 Кучма Михайло Петрович 64.0000 36.0000 100.0000 Зараховано (комерція)
11 ТТ-223 Скорохода Михайло Іванович 59.0000 40.0000 99.0000 Зараховано (комерція)
12 ТТ-6 Буляк Руслан Ярославович 66.0000 32.0000 98.0000 Зараховано (комерція)
13 ТТ-33 Маліборський Артур Ігорович 58.0000 40.0000 98.0000 Зараховано (комерція)
14 ТТ-218 Матвійчук Жанна Русланівна 63.0000 32.0000 95.0000 Зараховано (комерція)
15 ТТ-84 Геців Роман Русланович 62.0000 32.0000 94.0000 Зараховано (комерція)
16 ТТ-120 Орлік Станіслав-Володимир Богданович 62.0000 32.0000 94.0000 Зараховано (комерція)
17 ТТ-249 Гадьо Богдан Ігорович 55.0000 32.0000 87.0000 Зараховано (комерція)
18 ТТ-259 Мішин Денис Олександрович 52.0000 24.0000 76.0000 Зараховано (комерція)
19 ТТ-181 Мазурок Сергій Анатолійович 71.0000 52.0000 123.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 ТТ-183 Лищишин Любомир Сергійович 65.0000 48.0000 113.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 ТТ-211 Флуд Юлія Володимирівна 86.0000 86.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 ТТ-165 Паласевич Ігор Юрійович 76.0000 76.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 ТТ-222 Галан Віктор Миколайович 63.0000 4.0000 67.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 ТТ-37 Вигівський Вадим Олегович 64.0000 64.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 ТТ-314 Осташук Олег Богданович 54.0000 54.0000 Рекомендовано на вільні небюджетні місця