Рейтингові списки/ Бакалаври 2-й курс/ Інженерія програмного забезпечення

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:03

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 6.121.00, ПЗ – Інженерія програмного забезпечення
Вільні місця ліцензійного обсягу: 47 місць
Місця державного замовлення: 8 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 32 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Баштовий Артем Валентинович 84 68 152
2 Мамай Владислав Віталійович 88 64 152
3 Гойсан Дмитро Васильович 71 76 147
4 Павлюкович Назар Андрійович 86 60 146
5 Павлик Іван Ігорович 82 60 142
6 Кондрат Ірина Ігорівна 86 56 142
7 Зюзькова Ольга Романівна 77 64 141
8 Бучко Ростислав Орестович 85 56 141
9 Курило Володимир Леонідович 86 48 134
10 Мокрицький Володимир Вікторович 81 52 133
11 Войсович Андрій Іванович 83 48 131
12 Мацько Володимир Ігорович 63 68 131
13 Лущ Андріан Володимирович 62 68 130
14 Єлізаров Руслан Володимирович 81 44 125
15 Білоніжка Ігор Юрійович 81 44 125
16 Мачківський Ярослав Федорович 80 44 124
17 Мандрик Владислав Сергійович 57 64 121
18 Гуцуляк Олег Віталійович 75 44 119
19 Алєксандрова Оксана Ігорівна 70 48 118
20 Шмагайло Вадим Володимирович 73 44 117
21 Корець Олег Андрійович 80 36 116
22 Лабчук Віталій Андрійович 76 40 116
23 Бачинський Віктор Юрійович 68 44 112
24 Фаін Артем Борисович 59 48 107
25 Вознюк Владислав Вадимович 57 48 105
26 Ковальчук Олександр Олегович 55 48 103
27 Зяя Ростислав Любомирович 67 36 103
28 Жук Назар Тарасович 79 24 103
29 Степанко Іван Романович 70 32 102
30 Слупський Назар Володимирович 67 28 95
31 Чуркін Юрій Володимирович 61 28 89
32 Матуляк Ігор Романович 56 16 72
33 Заник Юрій Васильович 87 52 139
Рекомендовано (комерція)
34 Бумбик Олександр Володимирович 79 60 139
Рекомендовано (комерція)
35 Жиравов Ярослав Олександрович 81 56 137
Рекомендовано (комерція)
36 Сачовська Віталіна Андріївна 87.5 44 131.5
Рекомендовано (комерція)
37 Ткач Михайло Борисович 73 56 129
Рекомендовано (комерція)
38 Руснак Віктор Михайлович 88 40 128
Рекомендовано (комерція)
39 Борніцький Віталій Володимирович 87.5 40 127.5
Рекомендовано (комерція)
40 Залуський Павло Орестович 83 44 127
Рекомендовано (комерція)
41 Ткачук Анастасія Ігорівна 86.5 40 126.5
Рекомендовано (комерція)
42 Гостєв Сергій Вікторович 76 48 124
Рекомендовано (комерція)
43 Мушій Володимир Олегович 76 48 124
Рекомендовано (комерція)
44 Коваль Владислав Вадимович 60 64 124
Рекомендовано (комерція)
45 Табахарнюк Роман Дмитрович 77 44 121
Рекомендовано (комерція)
46 Волошенюк Ігор Васильович 72 44 116
Рекомендовано (комерція)
47 Ворон Юрій Олександрович 83 28 111
Рекомендовано (комерція)
48 Іванкович Остап Іванович 74 36 110
Рекомендовано (комерція)
49 Мокрицький Володимир Ігорович 80 28 108
Рекомендовано (комерція)
50 Іванюк Андрій Романович 87.5 20 107.5
Рекомендовано (комерція)
51 Забитівський Сергій Васильович 68 36 104
Рекомендовано (комерція)
52 Вінтоняк Богдан Миколайович 70 32 102
53 Чолак Владислав Валерійович 70 32 102
54 Бутинець Володимир Романович 73 28 101
55 Войцехівський Владислав Олександрович 76 24 100
56 Полюк Денис Вікторович 66 32 98
57 Кметь Олег Ярославович 69 28 97
58 Щурко Роман Орестович 72 24 96
59 Тодосійчук Віталій Васильович 77 16 93
Рекомендовано (комерція)
60 Юринець Олег Юрійович 50 16 66