РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:59

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 122, КН – Комп'ютерні науки
Вільні місця ліцензійного обсягу: 43 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 31 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Бервецький Максим Андрійович 74 84 158 Зараховано (комерція)
2 Козак Андрій Іванович 73 60 133 Зараховано (комерція)
3 Грицай Роман Ярославович 64 64 128 Зараховано (комерція)
4 Горбач Степан Андрійович 84 36 120 Зараховано (комерція)
5 Кінчик Михайло Ігорович 81 36 117 Зараховано (комерція)
6 Лис Юрій Олегович 76 40 116 Зараховано (комерція)
7 Ясниський Максим Миколайович 78 36 114 Зараховано (комерція)
8 Лисецький Роман Юрійович 68 36 104 Зараховано (комерція)
9 Ханас Михайло Богданович 68 36 104 Зараховано (комерція)
10 Лабант Христина Ігорівна 72 32 104 Зараховано (комерція)
11 Климко Олександр Васильович 75 24 99 Зараховано (комерція)
12 Сенюра Юрій Романович 72 24 96 Зараховано (комерція)
13 Якимів Василь Васильович 60 36 96 Зараховано (комерція)
14 Кінашевський Михайло Якович 66 28 94 Зараховано (комерція)
15 Алєксєєв Ілля Юрійович 55 36 91 Зараховано (комерція)
16 Кирейто Любомир Ігорович 57 32 89 Зараховано (комерція)
17 Кравчишин Юрій Володимирович 51 36 87 Зараховано (комерція)
18 Рішко Павло Іванович 53 32 85 Зараховано (комерція)
19 Гаванчак Андрій Ігорович 55 28 83 Зараховано (комерція)
20 Андруневчин Іван Вікторович 51 28 79 Зараховано (комерція)
21 Щипель Ігор Ярославович 60 16 76 Зараховано (комерція)
22 Гусір Олег Миколайович 51 24 75 Зараховано (комерція)
23 Марків Олег Васильович 53 20 73 Зараховано (комерція)
24 Кінаш Мар'ян Петрович 51 16 67 Зараховано (комерція)
25 Дукач Олег Володимирович 52 12 64 Зараховано (комерція)
26 Фесун Тетяна Віталіївна 87 72 159 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Михайловська Уляна Вікторівна 83 60 143 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Хемич Йосип Андрійович 87 56 143 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Фіалко Володимир Вікторович 84 52 136 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Лозинський Богдан Васильович 88 48 136 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Головацька Юлія Ярославівна 84 40 124 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Боженко Назарій Валерійович 77 44 121 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Карпук Ігор Анатолійович 84 32 116 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Стрипко Олена Андріївна 83 32 115 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Бучко Ростислав Орестович 85 24 109 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Терлич Роман Степанович 74 28 102 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Горлай Максим Романович 72 28 100 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Гараніна Романа Тарасівна 69 28 97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Принада Юрій Ігорович 61 32 93 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
40 Юрів Михайло Миколайович 67 20 87 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
41 Драпак Василь Васильович 85 76 161 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
42 Яськів Василь Васильович 60 56 116 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
43 Клемейко Олена Василівна 70 44 114 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
44 Вальчук Назар Назарович 68 32 100 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
45 Вознюк Владислав Вадимович 57 40 97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
46 Кунь Віталій Михайлович 56 32 88 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
47 Шіман Василь Юрійович 72 12 84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
48 Дзявроник Мар'яна Романівна 72 0 72 Рекомендовано на вільні небюджетні місця