Рейтингові списки/ Бакалаври 2-й курс/ Телекомунікації та радіотехніка

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на другий курс заочної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:59

телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Спеціальність: 172, ТР – Телекомунікації та радіотехніка
Вільні місця ліцензійного обсягу: 320 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 31 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Щудло Марко Романович 84 68 152 Зараховано (комерція)
2 Ланчевич Руслан Орестович 87 56 143 Зараховано (комерція)
3 Федотов Станіслав Святославович 68 68 136 Зараховано (комерція)
4 Жигайло Роман Михайлович 82 48 130 Зараховано (комерція)
5 Петрів Наталія Петрівна 75 52 127 Зараховано (комерція)
6 Матвійчук Вадим Сергійович 85 40 125 Зараховано (комерція)
7 Потопник Володимир Михайлович 81 40 121 Зараховано (комерція)
8 Сенів Тарас Романович 80 36 116 Зараховано (комерція)
9 Іванович Андрій Юрійович 57 56 113 Зараховано (комерція)
10 Гаргаля Іван Володимирович 67 44 111 Зараховано (комерція)
11 Бездух Назар Ігорович 50 60 110 Зараховано (комерція)
12 Музика Олег Володимирович 65 44 109 Зараховано (комерція)
13 Круцько Тарас-Микола Романович 73 36 109 Зараховано (комерція)
14 Звозда Богдан Тарасович 73 32 105 Зараховано (комерція)
15 Степась Юрій Віталійович 78 24 102 Зараховано (комерція)
16 Павлишин Олег Тарасович 65 36 101 Зараховано (комерція)
17 Малиняк Роман Романович 68 32 100 Зараховано (комерція)
18 Медвідь Юрій-Олег Ярославович 57 40 97 Зараховано (комерція)
19 Саган Богдан Андрійович 52 44 96 Зараховано (комерція)
20 Закриничний Андрій Михайлович 55 40 95 Зараховано (комерція)
21 Чайківський Михайло Тарасович 65 28 93 Зараховано (комерція)
22 Тютько Максим Андрійович 64 28 92 Зараховано (комерція)
23 Свереда Назар Андрійович 52 36 88 Зараховано (комерція)
24 Кость Андрій Андрійович 55 32 87 Зараховано (комерція)
25 Кузьмін Володимир Іванович 58 28 86 Зараховано (комерція)
26 Сербай Назарій Миколайович 52 32 84 Зараховано (комерція)
27 Левицький Ростислав Олегович 51 20 71 Зараховано (комерція)
28 Лозинський Богдан Васильович 88 72 160 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Сенюх Любомир Михайлович 73 56 129 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Плескач Герман Ігорович 79 48 127 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Гутчак Володимир Ярославович 63 56 119 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Червонящий Віталій Михайлович 88 28 116 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Лега Андрій Ігорович 79 36 115 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Влащук Микола Ілліч 70 44 114 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Бродич Юрій Миколайович 55 56 111 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Материнчук Микола Володимирович 53 48 101 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Нечай Андрій Андрійович 56 44 100 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Пацула Святослав Ігорович 60 40 100 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Олійник Роман Петрович 66 32 98 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
40 Олійник Богдан Юрійович 57 40 97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
41 Сташко Ліліана Ярославівна 55 20 75 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
42 Лавринів Мар'ян Мирославович 50 16 66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця