Рейтингові списки/ Бакалаври 3-й курс/ Архітектура та містобудування
Інформація про подання документів
на 3-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році станом на 28.08.2018 18:00
архітектури
Напрям підготовки: 191, АР – Архітектура та містобудування
Вільні місця ліцензійного обсягу: 46 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 27 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Ярошевич Роман Ігорович 87 85 172 Зараховано (комерція)
2 Яроцька Олена Віталіївна 87 83 170 Зараховано (комерція)
3 Нагурська Діана Романівна 86 84 170 Зараховано (комерція)
4 Вітюк Артем Сергійович 88 81 169 Зараховано (комерція)
5 Соколик Уляна Степанівна 88 80 168 Зараховано (комерція)
6 Семочко Юрій Ярославович 75 90 165 Зараховано (комерція)
7 Гарасим'юк Андріана Іванівна 85 78 163 Зараховано (комерція)
8 Сухарник Ігор Богданович 75 87 162 Зараховано (комерція)
9 Пісецька Валентина Василівна 85 75 160 Зараховано (комерція)
10 Белелюк Олег Володимирович 79 81 160 Зараховано (комерція)
11 Ганик Богдан Іванович 71 88 159 Зараховано (комерція)
12 Ткачук Дмитро Анатолійович 79 79 158 Зараховано (комерція)
13 Костюк Дмитро Олегович 81 75 156 Зараховано (комерція)
14 Рудий Святослав Орестович 75 80 155 Зараховано (комерція)
15 Осико Олександр Михайлович 67 88 155 Зараховано (комерція)
16 Цюпак Володимир Олегович 64 88 152 Зараховано (комерція)
17 Лей Ігор Григорович 77 74 151 Зараховано (комерція)
18 Мартинюк Дмитро Тарасович 61 88 149 Зараховано (комерція)
19 Матвєєв Олександр Олександрович 58 90 148 Зараховано (комерція)
20 Кнігніцька Ольга Іванівна 71 75 146 Зараховано (комерція)
21 Левицький Владислав Володимирович 58 88 146 Зараховано (комерція)
22 Кухар Андрій Васильович 79 63 142 Зараховано (комерція)
23 Фурман Віталій Олександрович 62 73 135 Зараховано (комерція)
24 Любар Марина Сергіївна 68 63 131 Зараховано (комерція)
25 Соловей Костянтин Олександрович 64 59 123 Зараховано (комерція)
26 Криволапчук Ганна Володимирівна 60 60 120 Зараховано (комерція)
27 Лудченко Анастасія Ігорівна 58 61 119 Зараховано (комерція)
28 Федоренко Єлизавета Ігорівна 88 76 164 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Осіпчук Анна Ігорівна 87 74 161 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Леськів Анастасія Юріївна 81 76 157 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Сіканда Ірина Іванівна 88 67 155 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Шнайдрук Сергій Сергійович 73 80 153 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Решетов Максим Олександрович 81 70 151 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Поставіков Вадим Сергійович 66 84 150 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Якимів Юлія Романівна 73 75 148 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Усатюк Любомир Сергійович 75 68 143 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Самойленко Єлизавета Олександрівна 81 59 140 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Микитюк Яна Миколаївна 77 58 135 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Щепанський Олександр Володимирович 68 59 127 Рекомендовано на вільні небюджетні місця