Інформація про подання документів
на 3-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році станом на 11.08.2017 21:04
будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 6.060101, БД – будівництво
Вільні місця ліцензійного обсягу: 154 місць
Місця державного замовлення: 10 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 45 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Нечипуренко Деонісій Олександрович 73 88 161
2 Пугач Павло Мирославович 87.5 72 159.5
3 Герега Михайло Тарасович 76 80 156
4 Звір Андрій Степанович 85.5 68 153.5
5 Хабібулін Михайло Михайлович 85.5 60 145.5
6 Садковий Остап Андрійович 76 64 140
7 Осадчук Олег Ігорович 77 60 137
8 Хабарова Віра Андріївна 88 48 136
9 Зикова Ангеліна Олегівна 88 48 136
10 Шипа Віталій Богданович 75 60 135
11 Лукашук Дмитро Андрійович 70 64 134
12 Сосула Олександр Миколайович 74 60 134
13 Гриневич Володимир Орестович 85.5 48 133.5
14 Демчук Богдан Юрійович 81 52 133
15 Яцун Ігор Іванович 75 56 131
16 Матрофайло Володимир Вікторович 86 40 126
17 Романюк Дмитро Михайлович 54 72 126
18 Лобанок Олексій Михайлович 81 44 125
19 Білий Мар'ян Ігорович 66 56 122
20 Скакальський Арсен Михайлович 66 56 122
21 Швець Григорій Юрійович 84 36 120
22 Смірнов Олег Анатолійович 79 40 119
23 Цяпало Тереза Василівна 86 32 118
24 Островська Валентина Василівна 85 32 117
25 Дацко Богдан Іванович 84 32 116
26 Ферцович Тарас Степанович 87.5 28 115.5
27 Петрійчук Дмитро Іванович 75 40 115
28 Підцерковний Назарій Іванович 62 52 114
29 Ганущин Христина Петрівна 83 28 111
30 Горін Андрій Андрійович 67 44 111
31 Мельникович Ірина Василівна 86.5 24 110.5
32 Бабич Остап Іванович 78 32 110
33 Мазурик Орест Тарасович 73 36 109
34 Глива Ростислав Віталійович 74 32 106
35 Дзюбак Андрій Васильович 70 32 102
36 Гарбуз Маркіян Володимирович 64 36 100
37 Степченко Вадим Артурович 74 24 98
38 Коваленко Юрій Іванович 66 32 98
39 Денисюк Богдан Михайлович 73 24 97
40 Лопотяк Юрій Васильович 76 20 96
41 Боденко Назарій Іванович 66 24 90
42 Глушко Роман Іванович 69 20 89
43 Галема Назар Ігорович 56 32 88
44 Ронжин Олександр Олегович 64 24 88
45 Федас Віктор Олегович 73 12 85