Рейтингові списки/ Бакалаври 3-й курс/ Будівництво та цивільна інженерія
Інформація про подання документів
на 3-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році станом на 28.08.2018 18:00
будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БД – Будівництво та цивільна інженерія
Вільні місця ліцензійного обсягу: 139 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 23 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Лупак Олег Ігорович 86.5 76 162.5 Зараховано (комерція)
2 Лемішка Михайло Теодорович 83 64 147 Зараховано (комерція)
3 Чайковський Олег Васильович 74 64 138 Зараховано (комерція)
4 Ніколаєва Анастасія Олександрівна 72 60 132 Зараховано (комерція)
5 Кузьо Олексій Юрійович 86.5 40 126.5 Зараховано (комерція)
6 Димінський Данило Васильович 78 48 126 Зараховано (комерція)
7 Валько Любомир Андрійович 70 52 122 Зараховано (комерція)
8 Білоус Орест Богданович 84 36 120 Зараховано (комерція)
9 Мазур Микола Зіновійович 74 44 118 Зараховано (комерція)
10 Шушанський Юрій Васильович 69 48 117 Зараховано (комерція)
11 Черешнівський Юрій Володимирович 66 44 110 Зараховано (комерція)
12 Анохін Олександр Сергійович 68 40 108 Зараховано (комерція)
13 Лукашевська Уляна Анатоліївна 78 28 106 Зараховано (комерція)
14 Назар Максим Павлович 69 36 105 Зараховано (комерція)
15 Широн Руслан Олегович 64 40 104 Зараховано (комерція)
16 Мужилівський Дмитро Михайлович 62 40 102 Зараховано (комерція)
17 Писарчук Андрій Михайлович 58 44 102 Зараховано (комерція)
18 Калитовський Дмитро Богданович 77 24 101 Зараховано (комерція)
19 Муха Ігор Володимирович 64 32 96 Зараховано (комерція)
20 Скоромний Ілля Дмитрович 59 36 95 Зараховано (комерція)
21 Даньковський Роман Вікторович 55 36 91 Зараховано (комерція)
22 Луців Іван-Остап Ігорович 59 32 91 Зараховано (комерція)
23 Гринюк Назарій Романович 57 32 89 Зараховано (комерція)
24 Палій Марія Олександрівна 80 48 128 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Нестеренко Андрій Григорович 83 44 127 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Кушнір Любомир Дмитрович 86.5 40 126.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Фесенко Анна Юріївна 86 28 114 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Гоменюк Назар Михайлович 87 20 107 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Суходольський Дмитро Сергійович 81 24 105 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Сухорукий Дмитро Андрійович 81 8 89 Рекомендовано на вільні небюджетні місця