Інформація про подання документів
на 3-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році станом на 28.08.2018 18:00
права та психології
Напрям підготовки: 081, ПВ – Право
Вільні місця ліцензійного обсягу: 59 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 28 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Хорощак Діана Олександрівна 88 92 180 Зараховано (комерція)
2 Душко Людмила Вікторівна 82 88 170 Зараховано (комерція)
3 Нагуляк Ірина Володимирівна 88 80 168 Зараховано (комерція)
4 Прокопів Надія Ярославівна 76 84 160 Зараховано (комерція)
5 Корабель Наталія Андріївна 87 72 159 Зараховано (комерція)
6 Сподарик Марія Ігорівна 61 96 157 Зараховано (комерція)
7 Паращич Мар'яна Петрівна 81 76 157 Зараховано (комерція)
8 Іваняк Мар'яна Іванівна 81 72 153 Зараховано (комерція)
9 Бучко Марта Олегівна 80 72 152 Зараховано (комерція)
10 Согор Андріана Михайлівна 73 76 149 Зараховано (комерція)
11 Трощинська Дарія Володимирівна 88 60 148 Зараховано (комерція)
12 Петрів Крістіна Романівна 81 64 145 Зараховано (комерція)
13 Мрак Ольга Любомирівна 83 60 143 Зараховано (комерція)
14 Ярема Анастасія Петрівна 78 64 142 Зараховано (комерція)
15 Трофимлюк Христина Юріївна 86 48 134 Зараховано (комерція)
16 Андрусик Андрій Геннадійович 57 76 133 Зараховано (комерція)
17 Кук Євген Петрович 68 64 132 Зараховано (комерція)
18 Крива Ірина Євгенівна 59 72 131 Зараховано (комерція)
19 Долинський Роман Андрійович 78 48 126 Зараховано (комерція)
20 Банзула Марта Сергіївна 86 40 126 Зараховано (комерція)
21 Дембіцький Богдан Мирославович 50 76 126 Зараховано (комерція)
22 Ганущак Тарас Дмитрович 53 72 125 Зараховано (комерція)
23 Кукла Юлія Юріївна 88 36 124 Зараховано (комерція)
24 Бучко Мар'яна Олегівна 70 48 118 Зараховано (комерція)
25 Ярчак Олег Олексійович 69 44 113 Зараховано (комерція)
26 Трач Віталій Михайлович 72 36 108 Зараховано (комерція)
27 Ульянов Сергій Віталійович 50 40 90 Зараховано (комерція)
28 Шимко Ярослав Вікторович 57 20 77 Зараховано (комерція)
29 Дрозд Оксана Ігорівна 88 88 176 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Левчук Марія Едуардівна 87.5 84 171.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Гуляйгородська Олена Вікторівна 85.5 84 169.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Чепіль Марта Ігорівна 87.5 80 167.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Кулібаба Олександра Олегівна 87.5 80 167.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Максимів Христина Петрівна 87.5 72 159.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Рудницька Анастасія Олегівна 86 72 158 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Сокіл Діана Андріївна 78 76 154 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Шокотько Вікторія Олександрівна 76 72 148 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Троніна Тетяна Святославівна 85.5 60 145.5 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Руханська Марта Василівна 83 60 143 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
40 Заворотна Анастасія Іванівна 77 60 137 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
41 Шевадзуцька Лідія Петрівна 67 60 127 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
42 Хома Віра Андріївна 82 40 122 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
43 Бекерський Богдан Григорович 66 56 122 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
44 Алеханов Олег Олександрович 61 60 121 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
45 Іщук Дар'я Сергіївна 50 64 114 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
46 Антоник Яна Олегівна 73 40 113 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
47 Струкова Єлизавета Олексіївна 54 52 106 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
48 Лев Уляна-Олена Ігорівна 50 48 98 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
49 Кушнірик Арсен Русланович 52 40 92 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
50 Кісіль Артур Євстахійович 50 20 70 Рекомендовано на вільні небюджетні місця