Рейтингові списки/ Бакалаври 3-й курс/ Архітектура та містобудування
Інформація про подання документів
на 3-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році станом на 28.08.2018 18:00
архітектури
Напрям підготовки: 191, АР – Архітектура та містобудування
Вільні місця ліцензійного обсягу: 215 місць
К-сть місць першочергового зарахування: 0 місць
Подано оригіналів документів: 17 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Першочерговий вступ (при рівності балів) Бал атестату Результати вступного випробування за 100 бальною шкалою з фахової дисципліни Загальний бал Здали оригінали документів* Статус заяви
1 Осіпчук Анна Ігорівна 87 74 161 Зараховано (комерція)
2 Гурмаженко Анастасія Володимирівна 87 73 160 Зараховано (комерція)
3 Леськів Анастасія Юріївна 81 76 157 Зараховано (комерція)
4 Сулім Наталія Сергіївна 86 70 156 Зараховано (комерція)
5 Сіканда Ірина Іванівна 88 67 155 Зараховано (комерція)
6 Решетов Максим Олександрович 81 70 151 Зараховано (комерція)
7 Галаманжук Катерина Антонівна 75 73 148 Зараховано (комерція)
8 Якимів Юлія Романівна 73 75 148 Зараховано (комерція)
9 Усатюк Любомир Сергійович 75 68 143 Зараховано (комерція)
10 Кутко Олена Юріївна 68 70 138 Зараховано (комерція)
11 Ксенжак Юрій Олексійович 68 68 136 Зараховано (комерція)
12 Буженіца Анна Іванівна 75 58 133 Зараховано (комерція)
13 Попелястий Руслан Андрійович 62 70 132 Зараховано (комерція)
14 Балашовець Володимир Романович 66 63 129 Зараховано (комерція)
15 Трубич Олег Степанович 64 61 125 Зараховано (комерція)
16 Абраменко Анна Олексіївна 59 63 122 Зараховано (комерція)
17 Лях Валентина Володимирівна 66 53 119 Зараховано (комерція)
18 Ярошевич Роман Ігорович 87 85 172 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
19 Нагурська Діана Романівна 86 84 170 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Вітюк Артем Сергійович 88 81 169 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Соколик Уляна Степанівна 88 80 168 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Гарасим'юк Андріана Іванівна 85 78 163 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Сухарник Ігор Богданович 75 87 162 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Белелюк Олег Володимирович 79 81 160 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Цюпак Володимир Олегович 64 88 152 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Лей Ігор Григорович 77 74 151 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Мартинюк Дмитро Тарасович 61 88 149 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Драб Світлана Степанівна 74 72 146 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Левицький Владислав Володимирович 58 88 146 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Кнігніцька Ольга Іванівна 71 75 146 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Кухар Андрій Васильович 79 63 142 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Самойленко Єлизавета Олександрівна 81 59 140 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Шимоняк Юлія Вікторівна 68 70 138 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Микитюк Яна Миколаївна 77 58 135 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Любар Марина Сергіївна 68 63 131 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Шлемко Олена Валентинівна 66 65 131 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Соловей Костянтин Олександрович 64 59 123 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Криволапчук Ганна Володимирівна 60 60 120 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Лудченко Анастасія Ігорівна 58 61 119 Рекомендовано на вільні небюджетні місця