РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

геодезії
Напрям підготовки: 8.193.01, ГДГЕ – Геодезія
Максимально можлива к-ть студентів: 75 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
Подали оригіналів: 29 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Пересунько Богдан Олександрович 97.10 66 80 136.50
Зараховано
2 Крамаренко Сергій Олегович 91.96 84 96 136.36
Зараховано
3 Тритяк Вікторія Михайлівна 92.39 78 72 130.89
Зараховано
4 Пекарєв Павло Дмитрович 88.08 84 80 129.68
Зараховано
5 Антохів Наталія Ростиславівна 93.45 64 76 126.65
Зараховано
6 Солтусенко Денис Дмитрович 84.60 80 92 125.90
Зараховано
7 Кльось Софія Юріївна 88.71 64 84 122.81
Зараховано
8 Недогонова Анастасія Михайлівна 89.34 56 88 122.24
Зараховано
9 Козак Василь Ігорович 80.58 82 88 122.18
Зараховано
10 Павлів Михайло Романович 88.28 58 80 119.48
Зараховано
11 Кравчук Тарас Андрійович 81.70 56 84 112.50
Зараховано
12 Криницький Остап Іванович 81.99 60 60 111.99
Зараховано
13 Гаврилюк Ігор Миколайович 84.56 46 88 111.76
Зараховано
14 Більчук Олександр Михайлович 80.08 58 76 110.88
Зараховано
15 Шептицький Юрій Володимирович 81.75 52 60 108.55
Зараховано
16 Москаль Назар Степанович 77.02 58 76 107.82
Зараховано
17 Гарасим Олег Богданович 77.37 60 64 107.77
Зараховано
18 Шептицький Олег Володимирович 82.48 42 84 107.68
Зараховано
19 Кобилинська Юлія Вікторівна 70.73 66 80 105.13
Зараховано
20 Гавриленко Назар Андрійович 76.67 52 52 102.67
Зараховано
21 Федюк Іван Степанович 72.71 46 44 95.51
Зараховано
22 Солонінко Максим Анатолійович 66.92 52 72 94.92
Зараховано
23 Заїка Владислав Валентинович 63.82 48 76 90.62
Зараховано
24 Васильков Олександр Вячеславович 62.16 32 96 84.56
Зараховано
25 Фесикова Олеся Вячеславівна 63.97 32 48 81.57
Зараховано
26 Сайченко Катерина Олегівна 58.08 24 56 73.28
Зараховано
27 Бондаренко Володимир Олегович 56.39 18 96 73.19
Зараховано
28 Казмірович Владислав Олександрович 56.66 22 64 71.86
Зараховано
29 Кравчишин Ростислав Володимирович 54.42 24 28 66.82
Зараховано
30 Пунько Богдан Богданович 75.00 38 76 97.80
31 Ячник Костянтин Вікторович 59.92 24 28 72.32