Рейтингові списки/ Магістри денна/ Землеустрій та кадастр

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 34 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 35 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Пашковенко Олександр Олександрович 92.84 96 100 142.24 Зараховано (бюджет)
2 Камінська Ірина Ігорівна 91.26 98 92 139.66 Зараховано (бюджет)
3 Осадча Мирослава Михайлівна 92.33 96 72 137.93 Зараховано (бюджет)
4 Бучелюк Ксенія Олексіївна 89.50 96 100 137.90 Зараховано (бюджет)
5 Квашук Тетяна Анатоліївна 89.29 96 96 137.29 Зараховано (бюджет)
6 Босак Аліна Сергіївна 90.97 92 92 136.97 Зараховано (бюджет)
7 Широка Василина Романівна 89.67 90 92 134.87 Зараховано (бюджет)
8 Сенчишак Ігор Петрович 84.28 100 100 134.28 Зараховано (бюджет)
9 Самсон Іванна-Катерина Іванівна 87.45 94 88 133.85 Зараховано (бюджет)
10 Марко Ганна Андріївна 86.20 94 96 133.40 Зараховано (бюджет)
11 Лісняков Сергій Сергійович 85.57 92 88 132.87 Зараховано (бюджет)
12 Євтушок Анастасія Павлівна 87.68 96 60 132.08 Зараховано (бюджет)
13 Рибіцький Роман Вікторович 90.35 80 92 131.55 Зараховано (бюджет)
14 Васильєв Руслан Андрійович 84.11 96 84 130.91 Зараховано (бюджет)
15 Волошинська Каріна Ігорівна 80.81 96 92 128.41 Зараховано (бюджет)
16 Пацуркевич Катерина Ростиславівна 83.71 92 76 128.11 Зараховано (бюджет)
17 Росоловська Наталія Миколаївна 77.24 100 88 126.04 Зараховано (бюджет)
18 Гой Олександр Віталійович 81.91 90 80 125.91 Зараховано (бюджет)
19 Шаповал Роман Володимирович 80.86 92 76 125.26 Зараховано (комерція)
20 Кузь Ігор Мар'янович 76.77 96 76 122.77 Зараховано (комерція)
21 Матіїв Інна Богданівна 74.04 94 80 119.64 Зараховано (комерція)
22 Страз Ольга Миколаївна 73.05 86 92 116.65 Зараховано (комерція)
23 Масіч Роман Олексійович 75.57 84 60 115.17 Зараховано (комерція)
24 Будь Дмитро Анатолійович 66.87 82 84 108.07 Зараховано (комерція)
25 Пугач Олег Ігорович 72.18 78 44 107.78 Зараховано (комерція)
26 Ремінський Роман Олександрович 65.64 82 88 107.24 Зараховано (комерція)
27 Світак Ігор Юрійович 63.21 86 96 107.21 Зараховано (комерція)
28 Добей Василь Васильович 67.81 78 72 106.21 Зараховано (комерція)
29 Кокорський Олександр Анатолійович 65.18 80 88 105.98 Зараховано (комерція)
30 Раденко Андрій Владленович 67.67 82 52 105.67 Зараховано (комерція)
31 Пляцко Орест Юрійович 57.32 76 68 94.52 Зараховано (комерція)
32 Коць Ігор Володимирович 57.75 74 52 92.55 Зараховано (комерція)
33 Пилипяк Роман Олегович 75.99 90 92 121.19 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Шелест Олена Валеріївна 84.00 56 68 113.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Матенчук Юлія Миколаївна 69.64 64 32 98.44 Рекомендовано на вільні небюджетні місця