Рейтингові списки/ Магістри денна/ Землеустрій та кадастр

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 15 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Яблонська Олена Юріївна 80.76 182.0000 150.0000 348.15 Зараховано (бюджет)
2 Гвоздінський Станіслав Ігорович 80.92 188.0000 138.0000 342.18 Зараховано (бюджет)
3 Івахнюк Христина Богданівна 91.40 166.0000 141.0000 325.28 Зараховано (бюджет)
4 Паламар Степан Васильович 76.36 140.0000 169.0000 324.27 Зараховано (бюджет)
5 Булак Альона Миколаївна 76.63 166.0000 141.0000 322.33 Зараховано (бюджет)
6 Черевичник Анастасія Володимирівна 88.52 170.0000 130.0000 317.70 Зараховано (бюджет)
7 Октяберська Марина Юріївна 81.90 172.0000 126.0000 314.38 Зараховано (бюджет)
8 Москалік Соломія Ігорівна 67.74 178.0000 122.0000 313.55 Зараховано (бюджет)
9 Левенко Максим Юрійович 65.87 178.0000 117.0000 308.17 Зараховано (бюджет)
10 Баранкевич Руслан Романович 74.20 182.0000 100.0000 296.84 Зараховано (комерція)
11 Стамбульський Святослав Богданович 88.07 154.0000 122.0000 293.61 Зараховано (комерція)
12 Титар Сергій Васильович 60.59 142.0000 130.0000 284.12 Зараховано (комерція)
13 Андріюк Роман Васильович 73.61 148.0000 106.0000 268.72 Зараховано (комерція)
14 Герич Ігор Юрійович 66.08 144.0000 106.0000 263.22 Зараховано (комерція)
15 Дуда Петро Іванович 55.53 116.0000 130.0000 257.11 Зараховано (комерція)
16 Гулевата Наталія Григорівна 91.53 186.0000 100.0000 304.31
17 Мілешко Анастасія Андріївна 84.39 130.0000 150.0000 296.88
18 Винярський Віталій Юрійович 80.62 132.0000 141.0000 289.12
19 Величко Максим Ігорович 69.90 148.0000 126.0000 287.98
20 Формігей Юля Михайлівна 80.12 164.0000 106.0000 286.02
21 Наконечна Маргарита Михайлівна 70.77 140.0000 100.0000 254.15
22 Разумова Дар'я Михайлівна 90.17 158.0000 176.03
23 Юхней Валентина Іванівна 89.26 141.0000 158.85
24 Андріюк Іван Васильович 75.53 141.0000 156.11
25 Шкабара Мар'яна Іванівна 74.00 134.0000 148.80
26 Русин Василь Іванович 84.00 126.0000 143.22
27 Гут Руслан Романович 66.29 126.0000 139.26
28 Шулик Дмитро Володимирович 63.74 122.0000 134.75
29 Петриняк Віктор Романович 74.68 117.0000 131.94
30 Жолоб Ліана Сергіївна 73.89 117.0000 131.78
31 Задорожний Микола Романович 72.68 117.0000 131.54
32 Садлій Іван Петрович 61.26 117.0000 129.25
33 Косило Тетяна Ігорівна 71.93 112.0000 126.39
34 Будаш Оксана Юріївна 81.45 106.0000 122.29
35 Мамалига Петро Васильович 76.00 106.0000 121.20
36 Притула Оксана Сергіївна 74.78 100.0000 114.96