Рейтингові списки/ Магістри денна/ Економіка підприємства

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.051.01, ЕКЕП – Економіка підприємства
Максимально можлива к-ть студентів: 105 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
Подали оригіналів: 44 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Кос Мар'яна Романівна 86.23 78 64 124.33
Зараховано
2 Проць Роксолана Петрівна 88.66 58 44 117.26
Зараховано
3 Пилипчук Лілія Ігорівна 85.71 56 80 116.61
Зараховано
4 Лоб Остап Ярославович 82.92 62 56 114.32
Зараховано
5 Андрущишин Світлана Віталіївна 85.92 48 48 109.92
Зараховано
6 Теліжин Аліна Володимирівна 82.71 52 52 109.21
Зараховано
7 Римарчук Назарій Андрійович 68.85 76 72 106.45
Зараховано
8 Пешко Марія Миколаївна 74.90 58 72 105.30
Зараховано
9 Чередник Вікторія Василівна 74.20 60 32 101.40
Зараховано
10 Нурманова Маргарита Нурланівна 85.20 28 48 101.20
Зараховано
11 Гнатів Христина Ярославівна 76.17 50 44 100.57
Зараховано
12 Вільчинський Андрій Андрійович 68.67 56 72 98.27
Зараховано
13 Ільницький Анатолій Іванович 72.37 46 56 96.87
Зараховано
14 Гик Оксана Андріївна 79.46 28 40 95.66
Зараховано
15 Добош Руслан Русланович 70.98 48 48 94.98
Зараховано
16 Шляхетко Наталія Вікторівна 77.59 26 48 94.29
Зараховано
17 Кадук Віталій Володимирович 72.94 46 20 93.34
Зараховано
18 Цурак Ігор Юрійович 73.13 42 24 92.83
Зараховано
19 Опшитош Оксана Олександрівна 71.72 44 28 92.62
Зараховано
20 Рак Андрій Євгенович 67.06 38 88 91.06
Зараховано
21 Петриняк Павло Петрович 75.78 30 32 90.98
Зараховано
22 Данилейко Ольга Володимирівна 69.99 40 12 87.19
Зараховано
23 Палюх Назарій Володимирович 67.84 24 96 87.04
Зараховано
24 Михайлів Павло Петрович 70.70 32 32 86.70
Зараховано
25 Цілінська Ольга Миколаївна 67.08 36 28 84.78
Зараховано
26 Кріль Ігор Степанович 65.30 42 20 84.10
Зараховано
27 Садовий Михайло Юрійович 60.55 44 36 82.75
Зараховано
28 Кисіль Богдан Володимирович 59.53 40 68 82.33
Зараховано
29 Романишин Марта Йосифівна 62.78 44 8 81.18
Зараховано
30 Бекера Віталій Володимирович 66.98 26 36 80.98
Зараховано
31 Андріїв Олег Юрійович 61.70 40 32 80.90
Зараховано
32 Палига Віталій Володимирович 60.84 34 56 80.04
Зараховано
33 Забавська Вероніка Володимирівна 60.47 30 44 76.87
Зараховано
34 Косандяк Віктор Вікторович 59.97 18 96 76.77
Зараховано
35 Кмиць Денис Михайлович 63.17 28 24 76.77
Зараховано
36 Хаврак Остап Степанович 60.33 24 36 75.03
Зараховано
37 Савчук Орест Сергійович 58.91 34 24 74.91
Зараховано
38 Коц Людмила Анатоліївна 62.00 18 52 74.40
Зараховано
39 Процайло Олександр-Ярослав Ярославович 55.78 28 72 74.18
Зараховано
40 Филипів Назар Васильович 58.66 30 32 73.86
Зараховано
41 Смерека Марія Григорівна 58.64 26 48 73.84
Зараховано
42 Дмитришин Ірина Володимирівна 57.66 30 32 72.86
Зараховано
43 Лихач Олексій Орестович 54.03 28 32 68.43
Зараховано
44 Бондаренко Валентина Вікторівна 93.19 88 88 138.19
Рекомендовано (комерція)
45 Іванюк Максим Миколайович 88.06 72 84 125.26
Рекомендовано (комерція)
46 Богдан Петро Іванович 85.22 76 76 124.22
Рекомендовано (комерція)
47 Садовий Роман Ярославович 93.41 46 64 119.71
Рекомендовано (комерція)
48 Максимович Василь Іванович 87.23 48 72 115.13
Рекомендовано (комерція)
49 Хома Марта-Галина Тарасівна 87.76 46 76 113.76
Рекомендовано (комерція)
50 Костів Остап Іванович 86.99 48 56 111.79
Рекомендовано (комерція)
51 Ковальчук Юрій Мар'янович 81.26 60 52 110.46
Рекомендовано (комерція)
52 Мазепа Марта Ігорівна 83.64 46 60 110.04
Рекомендовано (комерція)
53 Лучинська Марія Романівна 89.51 38 36 108.81
Рекомендовано (комерція)
54 Антонів Марія Іванівна 78.19 28 72 96.59
Рекомендовано (комерція)