Рейтингові списки/ Магістри денна/ Міжнародна економіка

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 8.292.01, ЕВМЕ – Міжнародна економіка
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
Подали оригіналів: 27 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Мельник Анастасія Василівна 96.65 52 84 129.35
Зараховано
2 Білик Юлія Василівна 97.12 56 84 129.17
Зараховано
3 Янковська Олена Стефанівна 91.15 64 92 127.95
Зараховано
4 Кулиняк Назар Степанович 86.82 66 68 120.52
Зараховано
5 Благій Анастасія Станіславівна 91.35 44 96 118.55
Зараховано
6 Заулін Юрій Володимирович 74.19 86 80 116.59
Зараховано
7 Боднар Андріана Ігорівна 91.67 48 52 116.07
Зараховано
8 Андрущук Уляна-Меланія Андріївна 79.00 60 68 109.80
Зараховано
9 Фечан Уляна Андріївна 76.46 62 80 109.26
Зараховано
10 Шибітова Анна Русланівна 72.46 60 100 106.46
Зараховано
11 Лесюк Тетяна Олегівна 71.56 60 92 104.76
Зараховано
12 Кльофа Юрій Андрійович 70.94 64 68 103.34
Зараховано
13 Лопата Анатолій Олександрович 76.03 42 44 97.23
Зараховано
14 Макар Богдан Володимирович 72.00 46 24 92.80
Зараховано
15 Бойчун Тетяна Юріївна 76.00 24 52 90.80
Зараховано
16 Хилюк Віктор Віталійович 62.70 50 80 90.70
Зараховано
17 Циганенко Дмитро Олександрович 70.74 38 40 89.94
Зараховано
18 Мелеш Андрій Володимирович 57.67 50 72 84.87
Зараховано
19 Мельник Олег-Артур Петрович 58.12 44 72 82.92
Зараховано
20 Павліщук Артем Ігорович 62.06 44 20 81.66
Зараховано
21 Іоніце Ярина Володимирівна 65.94 32 28 81.54
Зараховано
22 Ульяновський Василь Ярославович 53.85 40 80 77.85
Зараховано
23 Голєв Валентин Георгійович 57.98 34 44 75.98
Зараховано
24 Маланія Бондо Хвічайович 60.97 26 44 75.77
Зараховано
25 Озминський Михайло Богданович 60.57 32 24 75.77
Зараховано
26 Уварова Юлія Володимирівна 55.00 28 44 70.60
Зараховано
27 Яблонський Віктор Вікторович 54.89 30 20 68.89
Зараховано
28 Машатанова Юлія Олександрівна 70.81 70 64 105.21
Рекомендовано (комерція)
29 Улич Оксана Михайлівна 85.50 30 60 103.50
Рекомендовано (комерція)
30 Чопко Андрій Іванович 69.00 62 76 101.40
Рекомендовано (комерція)
31 Маковська Юлія-Софія Андріївна 72.00 46 72 97.60
Рекомендовано (комерція)
32 Піцик Роксолана Романівна 74.31 36 64 95.11
Рекомендовано (комерція)
33 Турчин Лілія Ігорівна 75.97 28 48 91.97
Рекомендовано (комерція)
34 Бабіш Роман Богданович 69.16 42 56 91.56
Рекомендовано (комерція)
35 Кухарська Марта Юріївна 71.89 28 76 90.69
Рекомендовано (комерція)
36 Кость Андріана Михайлівна 67.46 46 36 89.46
Рекомендовано (комерція)
37 Мацела Андріана Святославівна 64.69 44 28 85.09
Рекомендовано (комерція)
38 Поріцький Юрій Андрійович 64.88 28 76 83.68
Рекомендовано (комерція)
39 Корпало Олег Андрійович 57.53 44 28 77.93
Рекомендовано (комерція)
40 Дмитерко Ірина Олександрівна 55.00 30 28 69.80
Рекомендовано (комерція)
41 Золотарь Сергій Олегович 54.52 22 24 65.72
Рекомендовано (комерція)