РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 073, МЕЛГ – Логістика
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 19 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Бернацька Аліна Анатоліївна 94.15 92 84 141.35 Зараховано (бюджет)
2 Руда Світлана Іванівна 94.81 84 68 136.71 Зараховано (бюджет)
3 Завада Іван-Віталій Володимирович 93.19 82 88 135.29 Зараховано (бюджет)
4 Турко Олександра Ярославівна 91.97 66 76 130.97 Зараховано (бюджет)
5 Поляк Наталія Ігорівна 91.28 68 68 128.03 Зараховано (бюджет)
6 Малярчук Кристина Леонідівна 89.68 68 84 126.78 Зараховано (бюджет)
7 Романчук Юлія Василівна 89.27 72 68 124.87 Зараховано (бюджет)
8 Телюк Катерина Богданівна 87.08 44 88 114.98 Зараховано (комерція)
9 Наумко Дмитро Миколайович 80.01 58 52 108.41 Зараховано (комерція)
10 Шпеник Діана Анатоліївна 82.00 48 44 107.10 Зараховано (комерція)
11 Скічко Інна Ігорівна 83.73 42 40 105.03 Зараховано (комерція)
12 Росоха Андрій Іванович 83.00 32 48 100.60 Зараховано (комерція)
13 Афтанас Андрій Ігорович 76.00 36 84 98.80 Зараховано (комерція)
14 Чернятинський Іван Олександрович 67.35 52 48 92.95 Зараховано (комерція)
15 Табачний Богдан Вікторович 67.91 44 52 90.71 Зараховано (комерція)
16 Гармасій Соломія-Марія Володимирівна 72.98 18 36 83.78 Зараховано (комерція)
17 Захарук Степан Вікторович 63.62 34 52 82.42 Зараховано (комерція)
18 Бокало Ігор Олегович 58.79 42 68 82.39 Зараховано (комерція)
19 Добош Остап Андрійович 53.00 32 64 72.20 Зараховано (комерція)
20 Болібрух Лідія Іванівна 89.51 64 92 128.31 Рекомендовано (бюджет)
21 Гикава Андріана Володимирівна 95.42 60 80 127.92 Рекомендовано (бюджет)
22 Чапля Назарій Миколайович 79.34 98 92 127.74 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Кисилишин Наталія Ігорівна 91.25 56 84 123.55 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Якимів Христина Іванівна 92.85 46 80 120.25 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Мазник Ярина Романівна 89.11 40 68 114.41 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Валько Тетяна Василівна 82.77 46 72 108.37 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Цвид Діана Владиславівна 81.39 48 72 107.79 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Горпинченко Олександр Євгенійович 83.00 40 76 106.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Самборський Володимир Вікторович 88.08 28 32 103.23 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Коваль Святослав Володимирович 78.39 36 48 97.59 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Ілечко Аліна Сергіївна 72.00 46 32 93.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Малик Ганна Віталіївна 73.58 32 44 90.78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця