Рейтингові списки/ Магістри денна/ Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 073, МЕОА – Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 33 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Дідух Олена Ігорівна 92.39 86 84 138.19 Зараховано (бюджет)
2 Метлінська Вікторія Олегівна 87.52 76 92 128.62 Зараховано (бюджет)
3 Кутна Христина Орестівна 84.11 82 80 124.91 Зараховано (бюджет)
4 Михайлунів Юлія Олександрівна 89.02 64 72 124.82 Зараховано (бюджет)
5 Дроботій Олена Андріївна 87.92 72 60 124.72 Зараховано (бюджет)
6 Мороз Юлія Андріївна 90.21 50 64 116.61 Зараховано (бюджет)
7 Древняк Ольга Вікторівна 87.00 50 84 115.40 Зараховано (бюджет)
8 Денеко Софія Юріївна 83.35 64 52 114.15 Зараховано (бюджет)
9 Стельмах Тетяна Анатоліївна 79.51 70 60 113.51 Зараховано (бюджет)
10 Батова Вікторія Ігорівна 83.73 52 72 111.73 Зараховано (комерція)
11 Лиса Світлана Ярославівна 87.19 44 32 107.99 Зараховано (комерція)
12 Млічко Наталія Романівна 80.63 50 52 106.58 Зараховано (комерція)
13 Саган Роман Зіновійович 79.06 46 72 105.66 Зараховано (комерція)
14 Ткаченко Тетяна Юріївна 65.06 74 84 103.06 Зараховано (комерція)
15 Витак Юлія Іванівна 77.91 54 32 102.71 Зараховано (комерція)
16 Дробот Олександра Андріївна 81.86 42 24 101.06 Зараховано (комерція)
17 Басистюк Катерина Миколаївна 73.27 52 28 100.87 Зараховано (комерція)
18 Курій Маркіян Зеновійович 68.00 54 72 96.80 Зараховано (комерція)
19 Пивовар Аліна Вячеславівна 66.74 54 80 96.34 Зараховано (комерція)
20 Цибик Ангеліна Романівна 67.94 54 56 95.14 Зараховано (комерція)
21 Чумак Владислав Вячеславович 72.12 40 44 92.52 Зараховано (комерція)
22 Третяк Сергій Сергійович 69.18 40 52 90.38 Зараховано (комерція)
23 Пелещишин Юрій Ростиславович 79.53 16 44 90.33 Зараховано (комерція)
24 Гарбадин Віра Русланівна 70.45 38 20 87.65 Зараховано (комерція)
25 Ільків Оксана Юріївна 64.00 44 60 87.60 Зараховано (комерція)
26 Щира Вікторія Миколаївна 74.88 16 60 87.28 Зараховано (комерція)
27 Легін Дмитро Назарович 62.52 48 44 86.12 Зараховано (комерція)
28 Близців Роман Ігорович 65.82 32 72 85.82 Зараховано (комерція)
29 Дуткевич Владислав Олександрович 59.98 34 44 77.98 Зараховано (комерція)
30 Тарановська Аліна Геннадіївна 64.22 22 24 75.42 Зараховано (комерція)
31 Якимів Зорян Васильович 60.01 22 20 70.81 Зараховано (комерція)
32 Расюк Олег Михайлович 56.29 8 36 63.09 Зараховано (комерція)
33 Бобак Юлія Ігорівна 87.95 64 56 120.90 Рекомендовано (бюджет)
34 Комар Антон Григорович 79.86 72 38 112.46 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Тимчина Юрій Андрійович 88.34 28 76 109.64 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Скібицька Анастасія Ігорівна 84.60 38 76 107.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Голубицький Володимир Іванович 83.53 44 42 105.33 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Петрик Галина Миколаївна 86.50 30 68 105.30 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Лісовський Олег Олегович 76.81 48 92 105.21 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
40 Лебединець Ліана Ігорівна 78.54 44 80 104.14 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
41 Сорока Ярослав-Василь Мар'янович 73.52 50 88 102.32 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
42 Соловій Михайло Андрійович 76.12 42 44 97.32 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
43 Бородовський Михайло Романович 81.00 32 16 95.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
44 Козлів Тетяна Ігорівна 70.57 34 68 90.97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
45 Мазепа Зоряна Ігорівна 63.99 58 36 90.79 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
46 Руснак Богдана Тарасівна 70.92 30 76 90.52 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
47 Ковальський Маркіян Ярославович 59.05 70 32 90.25 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
48 Дереш Ірина Юріївна 66.74 42 64 89.94 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
49 Луць Віталій Андрійович 60.83 54 36 86.03 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
50 Катрич Павло Володимирович 64.00 46 36 86.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
51 Лущик Ірина Мирославівна 67.19 32 32 83.19 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
52 Андрушко Ілля Андрійович 61.13 46 36 83.13 Рекомендовано на вільні небюджетні місця