Рейтингові списки/ Магістри денна/ Управління інноваційною діяльністю

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 073, МЕУІ – Управління інноваційною діяльністю
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 20 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Долайчук Оксана Сергіївна 84.55 70 92 122.75 Зараховано (бюджет)
2 Тишенко Юлія Юріївна 87.00 52 72 118.50 Зараховано (бюджет)
3 Федишин Мар'яна Ігорівна 88.89 50 52 114.09 Зараховано (бюджет)
4 Каспшишак Андрій Володимирович 83.22 62 60 114.02 Зараховано (бюджет)
5 Францев Святослав Георгійович 78.50 58 84 110.10 Зараховано (бюджет)
6 Новик Ірина Романівна 70.49 74 96 109.69 Зараховано (комерція)
7 Дереш Максим Володимирович 75.66 34 88 98.06 Зараховано (комерція)
8 Кудрич Анастасія Василівна 63.79 54 80 93.39 Зараховано (комерція)
9 Довга Ольга Володимирівна 70.07 38 40 89.27 Зараховано (комерція)
10 Мількович Дмитрій Олександрович 63.40 38 84 87.00 Зараховано (комерція)
11 Фартух Святослав Михайлович 63.24 32 56 81.64 Зараховано (комерція)
12 Кузнєцов Станіслав Олексійович 55.87 40 72 79.07 Зараховано (комерція)
13 Мричко Юрій Андрійович 57.92 36 64 78.72 Зараховано (комерція)
14 Пришляк Анастасія Юріївна 58.00 30 76 77.60 Зараховано (комерція)
15 Брик Назарій Зіновійович 56.65 38 52 77.05 Зараховано (комерція)
16 Пироговський Дмитро Олегович 53.30 42 52 75.30 Зараховано (комерція)
17 Кравчук Олег Ярославович 54.71 38 44 74.31 Зараховано (комерція)
18 Пилипенко Іов Миколайович 56.07 36 20 72.47 Зараховано (комерція)
19 Шкірта Іван Олексійович 54.54 34 8 68.94 Зараховано (комерція)
20 Грибик Марта Ігорівна 94.26 80 84 134.66 Рекомендовано (бюджет)
21 Зіміна Єлизавета Сергіївна 88.73 60 92 121.93 Рекомендовано (бюджет)
22 Строяк Лілія Андріївна 79.37 52 88 108.97 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Хомин Юрій Юрійович 81.92 48 76 108.72 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Бассараб Христина Андріївна 75.91 66 56 107.91 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Миронюк Марія Романівна 79.00 40 92 104.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Козловська Соломія Михайлівна 81.06 36 68 103.26 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Гамалій Марта Тарасівна 65.00 72 92 103.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Кірцицька Юлія Ігорівна 77.87 40 84 102.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Допіряк Леонід Володимирович 70.37 58 68 100.37 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Сас Анна-Марія Романівна 76.00 36 76 98.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Сай Роман Васильович 83.43 14 36 92.63 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Вітів Тарас Петрович 61.10 60 52 90.30 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Кундіус Карина Юріївна 64.76 46 64 90.06 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Галан Тетяна Андріївна 76.61 16 52 88.21 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Круглий Костянтин Сергійович 62.96 50 52 88.16 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Топоровський Володимир Ярославович 75.35 18 28 85.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Шевчук Сергій Сергійович 56.96 50 48 81.76 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Стельмах Андріан Ігорович 58.55 24 32 71.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Штандера Олег Володимирович 60.94 20 20 70.94 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
40 Васьків Дмитро Юрійович 55.84 20 24 66.24