Рейтингові списки/ Магістри денна/ Економіка підприємства

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

економіки і менеджменту
Напрям підготовки: 051, ЕКЕП – Економіка підприємства
Максимально можлива к-ть студентів: 75 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Кравців Наталія Любомирівна 93.55 191.0000 210.21
2 Луковський Роман Ігорович 71.11 195.0000 209.22
3 Сеньків Олеся Любомирівна 83.89 191.0000 207.78
4 Баб'як Андрій-Василь Ігорович 86.00 183.0000 200.20
5 Жидчук Катерина Михайлівна 88.17 180.0000 197.63
6 Хорощак Мар'яна Андріївна 89.48 169.0000 187.00
7 Баторик Руслана Ярославівна 85.92 169.0000 186.28
8 Курішин Руслан Юрійович 55.43 169.0000 180.09
9 Дорожинська Марта Орестівна 79.27 163.0000 178.85
10 Пасічник Марія Андріївна 75.00 163.0000 178.00
11 Домашин Вадим Миколайович 71.19 163.0000 177.24
12 Зубова Анастасія Ігорівна 93.25 157.0000 175.65
13 Собко Ірина Ігорівна 79.00 157.0000 172.80
14 Гарматій Мирослав Юрійович 78.85 157.0000 172.77
15 Хайчевська Тетяна Вячеславівна 93.24 151.0000 169.85
16 Шабаш Богдан Володимирович 63.57 157.0000 169.71
17 Костюкович Олена Віталіївна 77.81 154.0000 169.56
18 Соколенко Віталій Віталійович 60.11 157.0000 169.02
19 Павич Володимир Юрійович 71.55 154.0000 168.31
20 Івасик Ганна Петрівна 88.00 148.0000 165.60
21 Сав'юк Марія Володимирівна 69.00 151.0000 164.95
22 Дребот Олег Миколайович 81.43 144.0000 160.29
23 Маслак Тетяна Олександрівна 92.41 141.0000 159.83
24 Бабій Ірина Романівна 84.50 141.0000 157.90
25 Малиш Ангеліна Володимирівна 85.86 138.0000 155.57
26 Кулик Андрій Олегович 72.58 141.0000 155.52
27 Білецький Роман Андрійович 63.92 141.0000 153.78
28 Степанюк Таїса Федорівна 69.00 130.0000 143.80
29 Клим Софія Юріївна 74.53 126.0000 140.91
30 Вітів Ольга Анатоліївна 92.34 122.0000 140.57
31 Лопошанський Зеновій Михайлович 68.32 126.0000 139.66
32 Соловій Андрій Сергійович 82.45 122.0000 138.49
33 Смаль Павло Андрійович 74.61 122.0000 136.92
34 Кармазин Андрій Мирославович 72.87 117.0000 131.57
35 Ковальчук Наталія Володимирівна 94.37 112.0000 131.37
36 Сакаль Олег Васильович 69.13 117.0000 130.83
37 Ревуцький Ярослав Степанович 68.75 117.0000 130.75
38 Яблонський Дмитро Андрійович 66.22 117.0000 130.24
39 Кіц Олександр Володимирович 55.50 117.0000 128.10
40 Боровий Андрій Олегович 56.95 112.0000 123.39
41 Загурна Олена Дмитрівна 81.18 106.0000 122.24
42 Шаргородська Юлія Павлівна 75.66 106.0000 121.13
43 Гальович Оксана Павлівна 70.83 106.0000 120.17
44 Гаврась Дмитро Русланович 60.75 106.0000 118.15
45 Хода Галина Володимирівна 86.05 100.0000 117.21
46 Полюхович Марія Григорівна 85.00 100.0000 117.15
47 Скобелєв Ернест Русланович 54.57 100.0000 110.91
48 Михайлів Тетяна Володимирівна 89.90 18.18
49 Онім Ірина Йосифівна 89.12 17.82
50 Федорчук Надія Михайлівна 86.90 17.68
51 Антонь Тетяна Олександрівна 84.37 17.27
52 Чиж Марія Богданівна 80.52 16.50
53 Дорошенко Дмитро Олександрович 75.37 15.57
54 Марець Андрій Тарасович 72.82 14.56
55 Кобрин Назар Васильович 64.12 12.82
56 Довбуш Олег Михайлович 56.52 11.30
57 Марциняк Ігор Ярославович 54.67 10.93
58 Гасимов Руслан Адалетович 54.46 10.89