Рейтингові списки/ Магістри денна/ Освітні, педагогічні науки

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

права та психології
Напрям підготовки: 011, НОПН – Освітні, педагогічні науки
Максимально можлива к-ть студентів: 35 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 13 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Легкобит Ірина Сергіївна 95.06 98.06
2 Луцик Христина Іванівна 95.14 95.14
3 Шала Юлія Андріївна 92.50 92.50
4 Аврамишина Дарина Олегівна 91.63 91.63
5 Денькович Василина Іванівна 91.18 91.18
6 Бондаренко Антоніна Олексіївна 91.03 91.03
7 Гакавчин Руслана Іванівна 90.87 90.87
8 Михайлів Тетяна Володимирівна 89.90 89.90
9 Марків Ліліана Ярославівна 89.39 89.39
10 Чаплінська Мар'яна Михайлівна 88.25 88.25
11 Сороківський Димитрій Маркіянович 88.00 88.00
12 Щербай Іванна Романівна 87.80 87.80
13 Гершон Ірина Русланівна 87.40 87.40
14 Марусяк Назарій Михайлович 85.91 85.91
15 Добровольська Ярина Михайлівна 85.39 85.39
16 Терепінь Ольга Михайлівна 85.39 85.39
17 Свелеба Галина Іванівна 84.73 84.73
18 Кулик Людмила Олександрівна 83.48 83.48
19 Казмірук Анна Володимирівна 83.28 83.28
20 Кошова Софія Ігорівна 83.09 83.09
21 Зварич Христина Іванівна 83.00 83.00
22 Макар Леся Миколаївна 83.00 83.00
23 Дудик Анна Андріївна 82.12 82.12
24 Партатус Юлія Степанівна 82.05 82.05
25 Михайлець Влада Максимівна 81.07 81.07
26 Дітчик Соломія Юріївна 81.00 81.00
27 Цап Марія Миколаївна 81.00 81.00
28 Сосяк Лілія Романівна 79.09 79.09
29 Норочевська Марія Сергіївна 78.00 78.00
30 Марків Ірина Василівна 77.68 77.68
31 Цветкова Марія Романівна 77.00 77.00
32 Борисевич Юліана Ігорівна 76.77 76.77
33 Сидор Ярина Ольга Андріївна 76.38 76.38
34 Матіїшин Роман Васильович 74.44 74.44
35 Білик Ірина Василівна 74.36 74.36
36 Приступа Христина Андріївна 73.00 73.00
37 Михайлів Христина Ярославівна 73.00 73.00
38 Нечипір Ангеліна Святославівна 72.62 72.62
39 Мигалик Марта Володимирівна 71.00 71.00
40 Недовіз Ольга Романівна 69.72 69.72
41 Тімошко Максим Андрійович 69.44 69.44
42 Хамуляк Катерина Андріївна 69.34 69.34
43 Юзів Зоряна Ігорівна 68.00 68.00
44 Мись Тетяна Михайлівна 68.00 68.00
45 Антоник Віталій Миколайович 68.00 68.00
46 Гринчук Дмитро Юрійович 66.16 66.16
47 Кондратів Олена Миколаївна 66.00 66.00
48 Чарнюк Вадим Володимирович 65.43 65.43
49 Брода Олег Андрійович 65.35 65.35
50 Буряк Анастасія Анатоліївна 65.00 65.00
51 Ковалишин Ірина Михайлівна 65.00 65.00
52 Гадзишин Роман Іванович 64.07 64.07
53 Бачинська Валентина Іванівна 64.00 64.00
54 Грицевич Зоряна Василівна 64.00 64.00
55 Луцешин Іван Васильович 63.24 63.24
56 Паленичка Владислав Васильович 61.33 61.33
57 Микитич Олеся Василівна 60.00 60.00
58 Драган Роман Володимирович 59.28 59.28
59 Самардак Олександр Олегович 58.85 58.85
60 Ковальчук Сергій Олександрович 58.51 58.51
61 Воробйова Оксана Анатоліївна 58.00 58.00
62 Гелевера Аліна Олександрівна 56.30 56.30
63 Соколов Михаїл Петрович 56.07 56.07
64 Мацьків Юлія Олегівна 54.00 54.00
65 Малець Ігор Васильович 52.00 52.00