Рейтингові списки/ Магістри денна/ Автомобільний транспорт

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 8.274.01, АТСМ – Автомобільний транспорт
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 24 місць
Подали оригіналів: 29 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Бородін Дмитро Сергійович 89.44 62 52 119.44
Зараховано
2 Рудик Микола Володимирович 91.63 56 44 118.43
Зараховано
3 Головецький Михайло Петрович 90.59 48 72 116.99
Зараховано
4 Луців Андрій Васильович 86.84 58 40 114.04
Зараховано
5 Костюк Микола Григорович 84.68 56 64 113.48
Зараховано
6 Юнко Роман Андрійович 74.89 58 76 105.69
Зараховано
7 Дяків Назар Михайлович 72.96 68 52 105.36
Зараховано
8 Дорощук Микола Тарасович 79.92 30 84 100.32
Зараховано
9 Войтович Максим Васильович 75.81 42 60 98.61
Зараховано
10 Костак Юрій Юрійович 77.63 32 80 98.43
Зараховано
11 Христонько Сергій Ігорович 72.55 48 60 97.75
Зараховано
12 Котилюк Павло Юрійович 80.95 22 64 96.15
Зараховано
13 Кочкодан Олександр Вадимович 73.54 38 60 94.74
Зараховано
14 Буньо Олег Ігорович 76.05 22 92 94.05
Зараховано
15 Зарівняк Борис Петрович 76.94 32 40 93.74
Зараховано
16 Ключак Дмитро Васильович 74.89 34 52 93.69
Зараховано
17 Голюк Олександр Леонідович 68.86 44 72 93.66
Зараховано
18 Кравець Остап Ігорович 78.04 26 48 93.24
Зараховано
19 Калагурський Ігор Тарасович 70.91 34 68 91.31
Зараховано
20 Ванько Тарас Ігорович 71.70 42 28 91.30
Зараховано
21 Бідак Дмитро Петрович 66.38 38 96 91.18
Зараховано
22 Султанов Михайло Юрійович 68.85 42 52 90.85
Зараховано
23 Спірідонова Анна Віталіївна 70.76 36 40 89.16
Зараховано
24 Савчук Павло Сергійович 66.04 40 68 88.84
Зараховано
25 Калитовський Максим Валерійович 60.99 54 40 86.59
Зараховано
26 Долішний Владислав Віталійович 65.25 42 44 86.45
Зараховано
27 Кондур Орест Миколайович 60.57 42 36 80.97
Зараховано
28 Парахоняк Дмитро Андрійович 65.16 28 32 79.56
Зараховано
29 Божок Ігор Володимирович 58.84 26 48 74.04
Зараховано
30 Кравець Григорій Іванович 73.00 28 32 87.40
Рекомендовано (комерція)
31 Петрів Роман Володимирович 66.53 34 68 86.93
Рекомендовано (комерція)
32 Гороховський Віктор Сергійович 59.05 54 40 84.65
Рекомендовано (комерція)
33 Дзюнька Роман Миколайович 62.91 44 24 82.91
Рекомендовано (комерція)
34 Рибак Андрій Романович 59.26 42 56 81.66
Рекомендовано (комерція)
35 Занько Володимир Ігорович 55.29 50 56 80.89
Рекомендовано (комерція)
36 Данило Михайло Юрійович 65.42 26 32 79.02
Рекомендовано (комерція)
37 Стельмах Ігор Володимирович 57.63 42 40 78.43
Рекомендовано (комерція)
38 Попович Віталій Романович 54.69 32 24 69.89
Рекомендовано (комерція)