Рейтингові списки/ Магістри денна/ Організація і регулювання дорожнього руху

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОР – Організація і регулювання дорожнього руху
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 27 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Криса Марія Ярославівна 91.99 74 68 128.89 Зараховано (бюджет)
2 Діхтяр Олександр Володимирович 89.50 72 44 125.04 Зараховано (бюджет)
3 Умриш Андрій-Іван Богданович 83.26 64 84 117.26 Зараховано (бюджет)
4 Балабух Ростислав Григорович 88.86 50 72 116.06 Зараховано (бюджет)
5 Дяків Данило Іванович 79.13 50 84 107.53 Зараховано (бюджет)
6 Середюк Соломія Михайлівна 86.66 34 52 105.96 Зараховано (бюджет)
7 Король Михайло Сергійович 80.27 50 48 105.07 Зараховано (бюджет)
8 Кудима Владислав Миколайович 71.82 48 72 98.22 Зараховано (бюджет)
9 Катриняк Степан Володимирович 81.27 28 24 94.87 Зараховано (бюджет)
10 Леськів Андрій Андрійович 78.46 22 48 92.06 Зараховано (комерція)
11 Мацех Ростислав Зіновійович 63.70 34 64 85.37 Зараховано (комерція)
12 Музика Віталій Михайлович 69.17 30 40 85.17 Зараховано (комерція)
13 Ставковий Ярослав Ігорович 66.21 34 48 84.61 Зараховано (комерція)
14 Карпович Ярослав Сергійович 55.00 50 84 83.40 Зараховано (комерція)
15 Задорожний Михайло Андрійович 53.52 46 84 80.32 Зараховано (комерція)
16 Палій Сергій Степанович 59.36 36 56 79.36 Зараховано (комерція)
17 Боровий Степан Андрійович 57.81 32 80 78.61 Зараховано (комерція)
18 Пешко Роман Володимирович 54.70 42 44 75.90 Зараховано (комерція)
19 Фіта Роман Васильович 62.83 24 32 75.63 Зараховано (комерція)
20 Лилик Олег Ігорович 55.69 24 84 73.69 Зараховано (комерція)
21 Хмілевський Сергій Сергійович 58.99 30 24 73.39 Зараховано (комерція)
22 Беззубов Олег Олегович 53.67 40 36 73.27 Зараховано (комерція)
23 Березовський Назарій Русланович 53.23 22 80 70.03 Зараховано (комерція)
24 Марцинюк Олег Ігорович 54.00 20 56 67.60 Зараховано (комерція)
25 Кархут Павло Володимирович 54.62 16 64 67.42 Зараховано (комерція)
26 Ярко Святослав Андрійович 56.59 16 32 66.19 Зараховано (комерція)
27 Дикунець Давид Вікторович 54.28 20 36 65.88 Зараховано (комерція)
28 Сєдих Дмитро Дмитрович 89.21 90 88 134.68 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Каленюк Максим Миколайович 91.22 78 72 132.37 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Семків Дарія Всеволодівна 90.49 78 76 129.29 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Островський Руслан Броніславович 91.33 66 80 128.82 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Русановська Галина Михайлівна 92.67 72 68 128.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Букартик Наталія Іванівна 90.77 74 60 126.87 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Черних Володимира Володимирівна 86.63 82 60 125.43 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Старчак Руслан Михайлович 75.70 40 48 96.50 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Мороз Ірина Олександрівна 75.92 32 48 93.52 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Мастикаш Андрій Вікторович 63.01 30 36 78.61 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Ярема Маркіян Яромирович 55.75 26 68 72.95 Рекомендовано на вільні небюджетні місця