Рейтингові списки/ Магістри денна/ Організація перевезень і управління на транспорті

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОП – Організація перевезень і управління на транспорті
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 9 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 22 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Радомський Ігор Володимирович 89.55 92 72 133.55 Зараховано (бюджет)
2 Міськів Роман Володимирович 86.37 86 100 130.77 Зараховано (бюджет)
3 Бутрин Володимир Ігорович 81.24 96 92 128.84 Зараховано (бюджет)
4 Головнич Андрій Богданович 85.65 74 80 123.25 Зараховано (бюджет)
5 Кіш Іван Юрійович 86.53 70 80 122.53 Зараховано (бюджет)
6 Яременко Вікторія Сергіївна 83.49 70 80 119.49 Зараховано (бюджет)
7 Терещенко Єлизавета Олександрівна 84.33 64 52 118.80 Зараховано (бюджет)
8 Пуш Юрій Ігорович 81.57 66 92 117.17 Зараховано (бюджет)
9 Грабовецький Олексій Євгенович 83.58 64 52 114.38 Зараховано (бюджет)
10 Клименко Сергій Вадимович 77.98 64 92 112.78 Зараховано (комерція)
11 Корінь Ярослав Степанович 77.94 54 56 105.14 Зараховано (комерція)
12 Бордюк Назарій Ігорович 68.28 56 68 97.48 Зараховано (комерція)
13 Кривовязий Кирило Ігорович 69.67 50 36 93.27 Зараховано (комерція)
14 Глинка Ярослав Юрійович 65.60 52 60 92.40 Зараховано (комерція)
15 Ілечко Роман Зіновійович 63.27 54 68 91.67 Зараховано (комерція)
16 Шаран Олег Васильович 61.09 66 40 91.49 Зараховано (комерція)
17 Нікончук Олег Ростиславович 68.40 40 56 90.00 Зараховано (комерція)
18 Ковальчук Сергій Петрович 58.63 54 72 87.43 Зараховано (комерція)
19 Шумик Павло Петрович 64.65 24 48 79.05 Зараховано (комерція)
20 Штефан Віталій Юрійович 57.28 38 24 74.88 Зараховано (комерція)
21 Купльовський Роман Євгенійович 54.18 40 32 73.38 Зараховано (комерція)
22 Лалак Адріан Ігорович 55.38 26 36 69.38 Зараховано (комерція)
23 Потічко Ростислав Ігорович 90.92 80 88 133.47 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Казакевич Валентин Геннадійович 88.14 76 80 126.54 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Приходько Всеволод Едуардович 90.32 60 84 125.22 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Бабина Діана Анатоліївна 88.00 44 92 119.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Афтанас Андрій Ігорович 76.00 80 84 116.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Кошелюк Родіон Анатолійович 66.77 76 84 105.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Марчук Роман Олександрович 61.86 76 88 101.06 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Подорожний Мар'ян Іванович 73.49 44 56 96.69 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Дзондза Галина Романівна 63.00 58 40 90.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Вовчук Михайло Володимирович 60.52 64 36 89.72 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Неймет Ігор Володимирович 54.45 10 36 62.05 Рекомендовано на вільні небюджетні місця