Рейтингові списки/ Магістри денна/ Автомобільний транспорт

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 274, АТСМ – Автомобільний транспорт
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 13 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 1 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Шведов Володимир Миколайович 92.26 94.51
2 Полякевич Василь Вікторович 90.21 90.54
3 Горін Андрій Андрійович 88.39 88.39
4 Проник Андрій Петрович 86.18 86.18
5 Василишин Ігор Мирославович 86.13 86.13
6 Шиманський Орест Зеновійович 81.17 81.17
7 Подайко Сергій Михайлович 79.81 79.81
8 Лещук Юрій Васильович 79.24 79.24
9 Ціпцюра Віктор Русланович 76.89 76.89
10 Демій Петро Ярославович 76.28 76.28
11 Унгурян Олег Олександрович 75.94 75.94
12 Панюс Михайло Володимирович 74.62 74.62
13 Романюк Анатолій Сергійович 74.37 74.37
14 Кліменко Дмитро Володимирович 74.18 74.18
15 Ляшко Владислав Ігорович 74.14 74.14
16 Карпин Назар Васильович 72.92 72.92
17 Кармазин Андрій Мирославович 72.87 72.87
18 Борисяк Михайло Богданович 71.80 71.80
19 Луковський Роман Ігорович 71.11 71.11
20 Кошельник Андрій Олександрович 69.91 70.29
21 Ганишин Василь Ярославович 69.42 69.42
22 Мазур Йосип Ігорович 68.04 68.04
23 Пришляк Андрій Богданович 68.00 68.00
24 Кузик Орест Романович 67.90 67.90
25 Марченко Ростислав Володимирович 67.52 67.52
26 Дзюбінський Богдан Андрійович 64.99 64.99
27 Данч Олександр Олександрович 64.75 64.75
28 Геть Віталій Владиславович 64.54 64.54
29 Кобрин Назар Васильович 64.12 64.12
30 Ганишин Володимир Михайлович 63.04 63.04
31 Дутчак Юрій Віталійович 62.63 62.63
32 Жуковський Максим Ігорович 62.38 62.38
33 Лесь Дмитро Олександрович 61.92 61.92
34 Кінзерський Максим Олександрович 60.90 60.90
35 Дзіковський Василь Тарасович 60.62 60.62
36 Костенюк Іван Юрійович 60.44 60.44
37 Купльовський Богдан Ігорович 60.29 60.29
38 Торчинович Михайло Іванович 59.75 59.75
39 Сімончук Дмитро Валентинович 58.88 58.88
40 Сагайко Сергій Сергійович 58.59 58.59
41 Лепак Владислав Петрович 57.32 57.32
42 Клапко Ростислав Русланович 56.94 56.94
43 Ламах Віталій Олегович 56.34 56.34
44 Грицик Олександр Іванович 54.99 54.99
45 Іванців Остап Васильович 54.04 54.04
46 Пись Мар'ян Андрійович 52.59 52.59