Рейтингові списки/ Магістри денна/ Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОП – Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 9 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Корик Яна Юріївна 94.32 99.32
2 Вовк Юлія Василівна 91.73 96.73
3 Фурман Олег Орестович 92.18 96.47
4 Осійчук Оксана Олегівна 95.21 95.71
5 Бурак Маркіян Павлович 88.65 93.65
6 Копанишин Роксолана Юріївна 93.12 93.62
7 Масьонков Олег Вікторович 88.53 93.32
8 Корейба Анна Сергіївна 92.11 92.11
9 Ляхович Юстина Любомирівна 90.90 91.23
10 Яловіцька Олександра Василівна 89.50 89.50
11 Грицюк Тетяна Михайлівна 89.43 89.43
12 Масьонков Дмітрій Вікторович 89.42 89.42
13 Лобур Юлія Сергіївна 88.78 88.78
14 Пляченко Анна Анатоліївна 86.92 86.92
15 Бернацький Тарас Юрійович 84.38 84.38
16 Горват Олександр Володимирович 84.26 84.26
17 Білоярцев Артем Сергійович 75.58 75.58
18 Бучинський Олексій Вадимович 75.42 75.42
19 Сенчишин Богдан Богданович 74.70 74.70
20 Адамович Олександр Петрович 74.62 74.62
21 Шостак Петро Вячеславович 74.40 74.40
22 Чех Юлія Юріївна 74.29 74.29
23 Гавц Тарас Богданович 68.53 68.53
24 Біганська Ірина Андріївна 67.45 67.45
25 Крайник Ярослав Володимирович 64.07 64.07
26 Караман Роман Ігорович 62.72 62.72
27 Семенюк Олександр Анатолійович 60.63 60.63
28 Мацько Тарас Васильович 60.47 60.47
29 Вакуленко Максим Олександрович 59.63 59.63
30 Кулієвич Сергій Володимирович 59.40 59.40
31 Прибитківська Софія Володимирівна 58.89 58.89
32 Грудка Діана Василівна 57.55 57.55
33 Гриб Максим Петрович 56.12 56.12
34 Будинчук Іван Дмитрович 55.92 55.92
35 Пстрий Богдан Ігорович 55.00 55.00
36 Назар Максим Ігорович 53.05 53.05
37 Кузьмин Андрій Романович 51.00 51.00