Рейтингові списки/ Магістри денна/ Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОП – Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 21 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Яловіцька Олександра Василівна 89.50 74.0000 88.0000 127.90 Зараховано (бюджет)
2 Ляхович Юстина Любомирівна 90.90 62.0000 80.0000 124.03 Зараховано (бюджет)
3 Пляченко Анна Анатоліївна 86.92 76.0000 52.0000 122.52 Зараховано (бюджет)
4 Масьонков Дмітрій Вікторович 89.42 56.0000 76.0000 119.42 Зараховано (бюджет)
5 Масьонков Олег Вікторович 88.53 50.0000 60.0000 119.32 Зараховано (бюджет)
6 Горват Олександр Володимирович 84.26 58.0000 64.0000 113.86 Зараховано (бюджет)
7 Бучинський Олексій Вадимович 75.42 70.0000 96.0000 113.02 Зараховано (бюджет)
8 Шостак Петро Вячеславович 74.40 72.0000 92.0000 112.40 Зараховано (комерція)
9 Бернацький Тарас Юрійович 84.38 44.0000 64.0000 108.38 Зараховано (комерція)
10 Караман Роман Ігорович 62.72 84.0000 92.0000 105.52 Зараховано (комерція)
11 Семенюк Олександр Анатолійович 60.63 68.0000 28.0000 90.63 Зараховано (комерція)
12 Гавц Тарас Богданович 68.53 46.0000 36.0000 90.53 Зараховано (комерція)
13 Вакуленко Максим Олександрович 59.63 46.0000 96.0000 87.63 Зараховано (комерція)
14 Крайник Ярослав Володимирович 64.07 40.0000 36.0000 83.67 Зараховано (комерція)
15 Кулієвич Сергій Володимирович 59.40 48.0000 48.0000 83.40 Зараховано (комерція)
16 Грудка Діана Василівна 57.55 54.0000 40.0000 83.15 Зараховано (комерція)
17 Гриб Максим Петрович 56.12 38.0000 28.0000 74.12 Зараховано (комерція)
18 Будинчук Іван Дмитрович 55.92 28.0000 44.0000 71.52 Зараховано (комерція)
19 Кузьмин Андрій Романович 51.00 14.0000 12.0000 57.80 Зараховано (комерція)
20 Вовк Юлія Василівна 91.73 82.0000 100.0000 139.53 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Бурак Маркіян Павлович 88.65 90.0000 88.0000 138.45 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Корейба Анна Сергіївна 92.11 94.0000 80.0000 137.71 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Осійчук Оксана Олегівна 95.21 80.0000 96.0000 137.31 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Фурман Олег Орестович 92.18 82.0000 72.0000 136.47 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
25 Корик Яна Юріївна 94.32 76.0000 64.0000 136.12 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
26 Копанишин Роксолана Юріївна 93.12 70.0000 68.0000 128.42 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
27 Білоярцев Артем Сергійович 75.58 64.0000 84.0000 109.58 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Лобур Юлія Сергіївна 88.78 40.0000 40.0000 108.78 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Сенчишин Богдан Богданович 74.70 52.0000 68.0000 102.30 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Чех Юлія Юріївна 74.29 42.0000 40.0000 95.09 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Скарбек Віталій Ігорович 55.00 52.0000 32.0000 79.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Прибитківська Софія Володимирівна 58.89 28.0000 32.0000 73.29 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Кордек Софія Олегівна 56.64 22.0000 52.0000 70.64 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Назар Максим Ігорович 53.05 26.0000 48.0000 68.25 Рекомендовано на вільні небюджетні місця