Рейтингові списки/ Магістри денна/ Розумний транспорт і логістика для міст

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, РТМ – Розумний транспорт і логістика для міст
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 2 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Євчук Юрій Юрійович 96.51 100.80
2 Корик Яна Юріївна 94.32 99.32
3 Вовк Юлія Василівна 91.73 96.73
4 Фурман Олег Орестович 92.18 96.47
5 Давосир Владислав Андрійович 90.79 95.79
6 Осійчук Оксана Олегівна 95.21 95.71
7 Бурак Маркіян Павлович 88.65 93.65
8 Копанишин Роксолана Юріївна 93.12 93.62
9 Масьонков Олег Вікторович 88.53 93.32
10 Корейба Анна Сергіївна 92.11 92.11
11 Ляхович Юстина Любомирівна 90.90 91.23
12 Плесак Степан Андрійович 90.86 90.86
13 Яловіцька Олександра Василівна 89.50 89.50
14 Грицюк Тетяна Михайлівна 89.43 89.43
15 Масьонков Дмітрій Вікторович 89.42 89.42
16 Брандибура Ольга Тарасівна 87.15 87.15
17 Пляченко Анна Анатоліївна 86.92 86.92
18 Якімінік Данило Сергійович 85.50 85.50
19 Бернацький Тарас Юрійович 84.38 84.38
20 Горват Олександр Володимирович 84.26 84.26
21 Дума Віталій Володимирович 82.67 82.67
22 Дудич Олег Богданович 79.46 79.46
23 Опікан Олександр Анатолійович 79.00 79.00
24 Гультяєв Микита Євгенович 78.01 78.01
25 Голик Євгеній Олександрович 76.59 76.59
26 Смик Ярослав Михайлович 76.15 76.15
27 Білоярцев Артем Сергійович 75.58 75.58
28 Швець Любомир Олегович 75.51 75.51
29 Бучинський Олексій Вадимович 75.42 75.42
30 Пруський Тарас Романович 74.99 74.99
31 Сенчишин Богдан Богданович 74.70 74.70
32 Адамович Олександр Петрович 74.62 74.62
33 Пинів Тарас Миколайович 73.02 73.02
34 Ткачук Валентина Віталіївна 70.30 70.30
35 Бодяшев Назарій Романович 69.67 69.67
36 Мандрик Віталій Богданович 69.55 69.55
37 Гавц Тарас Богданович 68.53 68.53
38 Кузимко Роксолана Ярославівна 66.28 66.28
39 Глубіш Тарас Олегович 65.44 65.44
40 Кардаш Віталій Володимирович 64.53 64.53
41 Караман Роман Ігорович 62.72 62.72
42 Кухар Павло Юрійович 62.29 62.29
43 Мацько Тарас Васильович 60.47 60.47
44 Вакуленко Максим Олександрович 59.63 59.63
45 Кузьмяк Станіслав Андрійович 58.94 58.94
46 Чабан Андріан Тарасович 55.81 55.81
47 Богач Тарас Юрійович 55.18 55.18
48 Добрянський Руслан Романович 54.52 54.52
49 Тимрук Володимир Васильович 53.73 53.73
50 Пекарюк Богдан Романович 52.75 52.75
51 Юрас Ростислав Ігорович 52.66 52.66
52 Швець Вадим Вікторович 52.58 52.58