Рейтингові списки/ Магістри денна/ Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОП – Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)
Максимально можлива к-ть студентів: 65 місць
Кількість місць державного замовлення: 8 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 14 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Косинкін Дмитрій Ігорович 86.91 172.0000 164.0000 353.38 Зараховано (бюджет)
2 Войтович Аніта Анатоліївна 86.45 158.0000 177.0000 352.29 Зараховано (бюджет)
3 Шастун Дар'я Володимирівна 83.28 162.0000 161.0000 339.66 Зараховано (бюджет)
4 Артимович Павло Андрійович 81.72 168.0000 144.0000 328.94 Зараховано (бюджет)
5 Коваль Назарій Любомирович 88.74 168.0000 130.0000 315.75 Зараховано (бюджет)
6 Вигнанський Іван Йосипович 88.10 154.0000 144.0000 315.62 Зараховано (бюджет)
7 Плесак Михайло Андрійович 88.92 170.0000 117.0000 305.55 Зараховано (бюджет)
8 Криськів Дмитро Іванович 88.54 180.0000 106.0000 303.71 Зараховано (бюджет)
9 Бондар Валерія Володимирівна 84.44 148.0000 138.0000 302.89 Зараховано (комерція)
10 Ванько Михайло Вікторович 65.96 148.0000 122.0000 283.19 Зараховано (комерція)
11 Борсук Олег Орестович 66.92 146.0000 117.0000 276.38 Зараховано (комерція)
12 Пирожук Андрій Володимирович 85.58 138.0000 100.0000 255.12 Зараховано (комерція)
13 Дусько Оксана Андріївна 65.13 134.0000 100.0000 247.03 Зараховано (комерція)
14 Пруський Євген Володимирович 91.04 168.0000 191.0000 377.21 Рекомендовано (бюджет)
15 Джепа Ірина Іванівна 90.96 180.0000 156.0000 354.49 Рекомендовано (бюджет)
16 Сиротич Максим Андрійович 87.03 158.0000 174.0000 349.41 Рекомендовано (бюджет)
17 Березанська Уляна-Наталія Сергіївна 92.04 188.0000 138.0000 344.41 Рекомендовано (бюджет)
18 Кожушко Анна Сергіївна 85.13 148.0000 177.0000 342.03 Рекомендовано (бюджет)
19 Попель Дмитро Михайлович 68.00 120.0000 158.0000 291.60
20 Логвиненко Владислав Віталійович 77.85 158.0000 117.0000 290.57 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
21 Кожушко Юрій Володимирович 65.00 124.0000 122.0000 259.00 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
22 Паренюк Роман Ігорович 57.03 142.0000 100.0000 253.41 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Старик Богдан Романович 59.10 177.0000 188.82
24 Аліксійчук Лілія Сергіївна 89.70 153.0000 171.19
25 Йорж Станіслав Валентинович 86.29 153.0000 170.26
26 Васільєв Антон Володимирович 79.51 153.0000 168.90
27 Мірковська Ірина Юріївна 92.79 138.0000 156.56
28 Піташевський Даніель Ігорович 77.30 138.0000 153.46
29 Бруцький Роман Русланович 63.59 134.0000 146.72
30 Варш Володимир Русланович 69.24 126.0000 139.85
31 Чеботар Катерина Микитівна 86.50 122.0000 139.30
32 Шалата Назар Тарасович 72.09 117.0000 131.42
33 Білинський-Тарасович Владислав Мирославович 85.00 112.0000 129.00
34 Михалець Ілля Вікторович 56.51 117.0000 128.30
35 Калька Юрій Михайлович 57.52 100.0000 111.50