Рейтингові списки/ Магістри денна/ Архітектура будівель і споруд

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 8.191.01, АРБС – Архітектура будівель і споруд
Максимально можлива к-ть студентів: 80 місць
Кількість місць державного замовлення: 32 місць
Подали оригіналів: 67 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Ягодинська Ольга Олександрівна 93.43 90 84 138.83
Зараховано
2 Антонюк Устина Орестівна 89.44 83 96 135.74
Зараховано
3 Телюк Христина Богданівна 89.23 83 84 133.83
Зараховано
4 Рибак Юлія Андріївна 92.10 88 52 133.75
Зараховано
5 Печеник Валерія Сергіївна 95.74 70 84 133.39
Зараховано
6 Царинник Яна Олегівна 91.22 79 88 131.87
Зараховано
7 Мусієвська Вероніка Олегівна 90.80 78 84 130.65
Зараховано
8 Кучма Христина Ярославівна 90.26 76 96 130.26
Зараховано
9 Алєсіч Марта Олександрівна 87.06 83 72 127.46
Зараховано
10 Андрущак Назарій Васильович 90.23 72 84 127.43
Зараховано
11 Качмарик Ірина Ярославівна 89.43 72 60 124.73
Зараховано
12 Саніна Аліна Андріївна 88.75 60 84 124.65
Зараховано
13 Широцька Лілія Олександрівна 88.50 70 76 124.10
Зараховано
14 Гнип Тетяна Петрівна 92.08 60 76 123.68
Зараховано
15 Комаренський Назар-Павло Сергійович 82.81 79 88 123.21
Зараховано
16 Лавренова Наталія Володимирівна 86.85 63 52 122.25
Зараховано
17 Заболоцька Уляна Михайлівна 88.01 70 60 122.01
Зараховано
18 Григірчек Іванна Олегівна 81.74 83 56 120.54
Зараховано
19 Цикаляк Антоніна Мирославівна 86.79 59 80 118.39
Зараховано
20 Ящук Данило Олексійович 82.06 75 60 118.31
Зараховано
21 Григор'єв Віталій Михайлович 83.64 65 84 118.04
Зараховано
22 Юрків Олена Іванівна 87.66 60 60 117.66
Зараховано
23 Рикавець Маріанна Романівна 88.26 48 76 115.06
Зараховано
24 Василаш Гордій Васильович 79.92 63 92 114.32
Зараховано
25 Лицар Вікторія Володимирівна 89.60 47 56 114.25
Зараховано
26 Пакош Андрій Олегович 83.78 59 56 113.48
Зараховано
27 Стецько Валентина Василівна 82.58 62 60 113.38
Зараховано
28 Березюк Роман Русланович 81.85 60 60 111.85
Зараховано
29 Шашкевич Андрій Стефанович 82.03 63 36 110.83
Зараховано
30 Аннюк Михайло Михайлович 79.00 60 64 109.90
Зараховано
31 Пундак Христина Ярославівна 88.76 23 68 108.51
Зараховано
32 Геревич Іван Іванович 77.62 63 56 108.42
Зараховано
33 Майдан Остап Андрійович 84.78 43 64 108.38
Зараховано
34 Каладжян Люсінє Акопівна 75.61 61 64 106.41
Зараховано
35 Гальо Юрій Іванович 78.37 53 60 105.57
Зараховано
36 Орлянський Сергій Андрійович 82.34 43 52 104.74
Зараховано
37 Насалік Ірина Юріївна 78.32 56 40 104.72
Зараховано
38 Кульчицький Сергій Вячеславович 73.72 65 48 104.52
Зараховано
39 Бобеляк Орест Андрійович 75.71 55 64 104.11
Зараховано
40 Глинка Уляна Василівна 75.00 60 36 102.60
Зараховано
41 Шидей Віталій Вікторович 83.42 25 76 102.02
Зараховано
42 Бабенко Валентин Юрійович 75.14 52 52 101.14
Зараховано
43 Білич Олександра Василівна 81.45 23 88 99.45
Зараховано
44 Мартинюк Богдан Олегович 73.81 50 48 98.61
Зараховано
45 Пінчук Петро Петрович 69.78 58 52 98.18
Зараховано
46 Мацюра Ярослав Романович 82.42 20 60 96.42
Зараховано
47 Магійович Іван-Назарій Ігорович 79.89 27 56 96.29
Зараховано
48 Середяк Павло-Ростислав Андрійович 79.27 23 72 95.67
Зараховано
49 Левицький Андрій Ігорович 65.93 61 48 95.13
Зараховано
50 Цімарний Євген Ігорович 69.69 53 36 94.49
Зараховано
51 Юрцунь Владислав Олегович 75.62 31 64 94.42
Зараховано
52 Кизима Каріна Олександрівна 74.20 40 40 94.20
Зараховано
53 Кучерявий Віктор Ярославович 79.14 20 68 93.94
Зараховано
54 Котик Степан Васильович 81.46 20 44 93.86
Зараховано
55 Гірняк Володимир Богданович 73.89 30 52 91.09
Зараховано
56 Маційовський Тарас Вячеславович 66.24 49 52 91.04
Зараховано
57 Продан Ольга Василівна 75.00 23 68 91.00
Зараховано
58 Біланчин Ірина Миколаївна 77.35 21 44 90.15
Зараховано
59 Підцерковна Анна Володимирівна 70.53 18 84 86.13
Зараховано
60 Гурський Олексій Ігорович 69.68 21 72 85.28
Зараховано
61 Моштук Володимир Володимирович 66.99 32 44 84.19
Зараховано
62 Будник Степан Богданович 69.76 19 56 82.96
Зараховано
63 Подлецький Віталій Васильович 68.59 24 40 82.19
Зараховано
64 Сулим Ігор Ігорович 63.11 18 56 75.91
Зараховано
65 Мовнар Станіслав Валерійович 62.39 21 24 73.19
Зараховано
66 Фединець Лідія-Марія Олександрівна 92.65 88 88 137.90
67 Підлісецька Христина Романівна 95.53 73 80 135.23
68 Масляк Уляна Вікторівна 88.02 88 80 131.22
69 Вівчарівська Ольга Тарасівна 91.58 68 88 127.58
70 Гнат Володимир Ігорович 85.93 78 80 125.13
71 Калачинський Дмитро Юрійович 87.24 64 64 119.24
72 Шкварок Оксана Любомирівна 87.00 45 100 116.00
73 Панчук Марта Миколаївна 80.00 70 80 116.00
74 Аннюк Андрій Михайлович 78.00 60 64 108.40
75 Корсун Ганна Андріївна 86.50 43 44 108.10
76 Кобилинська Ілона Володимирівна 87.00 28 80 106.20
77 Гелка Ірина Сергіївна 82.96 40 40 102.96
78 Стогній Юлія Станіславівна 80.00 35 84 102.40
79 Перчик Анастасія Георгіївна 74.75 60 36 102.35
80 Вегера Іванна Сергіївна 78.00 46 48 101.20
81 Лиманюк Анастасія Михайлівна 86.39 22 60 101.19
82 Водвуд Олег Ігорович 84.00 19 64 98.25
83 Марченко Олена Олегівна 75.43 25 88 94.23
84 Кухарчук Антон Петрович 66.00 58 48 94.00
85 Парада Неля Романівна 78.02 23 48 92.02
86 Жилик Владислав Вікторович 73.08 35 40 91.08
87 Копій Ліля Ігорівна 80.10 18 32 90.50
88 Муль Юлія Тарасівна 69.24 36 56 89.24
89 Шиманська Ольга Ігорівна 77.91 19 32 88.71
90 Шкавро Любов Вікторівна 72.00 23 64 87.60
91 Довганик Ярина Володимирівна 75.97 11 60 86.37
92 Домчак Артур Олегович 67.71 30 52 84.91
93 П'ятничка Василь Васильович 61.57 36 72 83.17
94 Рипта Юлія Василівна 67.00 21 40 79.40
95 Габрик Арсен Васильович 64.80 19 56 78.00
96 Кірик Ірина Тарасівна 65.21 12 28 72.81