Рейтингові списки/ Магістри денна/ Дизайн архітектурного середовища

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 8.191.03, АРДА – Дизайн архітектурного середовища
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 16 місць
Подали оригіналів: 19 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Соляр Ольга Василівна 90.30 88 48 131.30
Зараховано
2 Яцик Іванна Іванівна 86.99 85 92 130.19
Зараховано
3 Курляк Марія Ярославівна 87.60 85 84 130.00
Зараховано
4 Довга Ірина Миронівна 86.04 87 68 128.64
Зараховано
5 Савіна Валерія Євгенівна 87.88 83 72 128.28
Зараховано
6 Лілік Вікторія Ігорівна 84.91 85 76 127.51
Зараховано
7 Сало Єлизавета Василівна 84.52 89 64 126.52
Зараховано
8 Кондрацький Іван-Володимир Іванович 80.59 92 84 125.79
Зараховано
9 Головнич Семен Семенович 83.83 88 56 124.63
Зараховано
10 Коровайник Максим Вікторович 86.31 70 92 123.51
Зараховано
11 Сай Валентина Віталіївна 82.03 88 48 122.03
Зараховано
12 Підручняк Дмитро Богданович 83.74 72 88 121.34
Зараховано
13 Андрусишин Ігор Михайлович 73.78 98 80 120.98
Зараховано
14 Чорний Орест Вікторович 73.11 98 84 120.71
Зараховано
15 Плюснін Вячеслав Андрійович 81.91 73 84 119.51
Зараховано
16 Кравець Оксана Тарасівна 85.94 60 92 119.14
Зараховано
17 Зикова Анастасія Олександрівна 74.18 87 56 115.83
Зараховано
18 Мадяр Віта Володимирівна 81.00 70 48 113.80
Зараховано
19 Криса Максим Олегович 68.83 65 72 102.03
Зараховано
20 Котоус Остап Іванович 89.49 92 84 135.69
21 Бикова Марія-Анна Сергіївна 91.88 85 84 135.53
22 Нагорна Марина Ігорівна 89.20 90 88 135.25
23 Чаплик Нестор Романович 86.29 91 96 133.29
24 Городчук Тарас Ярославович 85.86 92 80 131.91
25 Фолюш Світлана Миколаївна 82.99 72 52 117.99
26 Тихомирова Христина Віталіївна 84.00 70 56 117.60
27 Дуда Назар Васильович 74.68 88 56 116.48
28 Зборовська Вероніка Євгенівна 81.14 65 60 113.39
29 Бабійчук Любов Олександрівна 74.40 70 84 110.80
30 Забігайло Ірина Віталіївна 74.09 60 52 103.29