РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 8.191.02, АРМБ – Містобудування
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 16 місць
Подали оригіналів: 25 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Кравець Марія Андріївна 93.39 90 84 138.79
Зараховано
2 Ракочий Святослав Володимирович 91.87 92 72 136.12
Зараховано
3 Ракочий Ярослав Володимирович 91.67 94 60 135.52
Зараховано
4 Спільник Ангеліна-Стефанія Анатоліївна 80.52 96 92 128.12
Зараховано
5 Топоровська Юлія Віленівна 83.65 90 80 127.90
Зараховано
6 Гуцуляк Олександр Юрійович 79.08 95 88 125.88
Зараховано
7 Перегуда Назарій Ігорович 85.68 80 64 124.33
Зараховано
8 Слободянюк Роксолана Петрівна 82.00 90 52 123.70
Зараховано
9 Куцин Яна Іванівна 75.52 99 80 123.12
Зараховано
10 Маріуца Владлена Вадимівна 86.44 70 48 119.24
Зараховано
11 Вітюк Лілія Вікторівна 89.62 65 36 119.22
Зараховано
12 Кидонь Аліна Сергіївна 80.16 75 52 115.36
Зараховано
13 Шудря Христина Аркадіївна 73.01 90 44 113.41
Зараховано
14 Ковальський Мирослав Володимирович 73.00 90 44 113.40
Зараховано
15 Карачевцева Вікторія Валеріївна 86.74 30 64 105.14
Зараховано
16 Денисенко Наталія Вікторівна 72.03 65 52 103.23
Зараховано
17 Логінова Анна Олександрівна 65.73 80 40 101.73
Зараховано
18 Пелещук Ольга Володимирівна 69.86 65 56 101.46
Зараховано
19 Шенцев Нікіта 63.34 75 72 100.54
Зараховано
20 Лосовська Юлія Віталіївна 70.13 60 56 99.73
Зараховано
21 Брус Андрій Тарасович 71.19 50 64 97.59
Зараховано
22 Горов'юк Олена Миколаївна 70.49 40 32 89.69
Зараховано
23 Ібрагимов Алім Русланович 70.44 40 28 89.49
Зараховано
24 Дарміць Христина Зіновіївна 62.00 20 60 76.00
Зараховано
25 Гайдучок Андрій Русланович 55.72 20 68 70.52
Зараховано
26 Криворучко Владислав Юрійович 90.93 95 84 141.08
27 Яручик Людмила Олександрівна 95.08 75 96 137.18
28 Шебалдов Андрій Андрійович 90.56 88 100 137.01
29 Петришин Адріана Олександрівна 92.21 93 68 136.96
30 Мамбетова Сельма Серверівна 88.59 95 92 135.79
31 Снігур Анастасія Русланівна 88.00 90 100 134.00
32 Меметов Алі Русланович 77.90 75 52 113.10
33 Павлович Віталій Ігорович 61.56 83 44 99.16
34 Андрійович Ольга Миколаївна 66.30 50 72 93.50
35 Сабецька Лілія Олегівна 73.00 30 48 89.80