Рейтингові списки/ Магістри денна/ Реставрація пам'яток архітектури та містобудування і реконструкція об'єктів архітектури

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 8.191.04, АРРП – Реставрація пам'яток архітектури та містобудування і реконструкція об'єктів архітектури
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 16 місць
Подали оригіналів: 25 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Жмут Ірина Володимирівна 90.68 90 96 136.28
Зараховано
2 Іванчук Софія Андріївна 89.94 89 92 134.74
Зараховано
3 Суббота Олександра Вікторівна 87.74 84 80 129.34
Зараховано
4 Віднічук Віктор Володимирович 84.80 94 48 127.20
Зараховано
5 Недострелов Максим Валентинович 87.00 78 76 125.80
Зараховано
6 Катасонова Анастасія Миколаївна 82.00 92 48 123.60
Зараховано
7 Петрин Мар'яна Ярославівна 79.66 90 76 123.26
Зараховано
8 Наумчук Олена Миколаївна 78.94 91 56 121.44
Зараховано
9 Грядунова Яна Олександрівна 81.00 74 56 118.45
Зараховано
10 Бас Юлія Володимирівна 78.14 88 36 116.94
Зараховано
11 Стась Лілія Богданівна 76.03 88 56 116.83
Зараховано
12 Міщенко Валерій Вячеславович 80.00 71 52 115.35
Зараховано
13 Озенбаш Есмігюль Алі кизи 65.94 92 84 111.14
Зараховано
14 Серженюк Владислав Михайлович 75.00 72 72 111.00
Зараховано
15 Ребенок Єкатєріна Віталіївна 70.31 86 56 110.31
Зараховано
16 Захарчук Володимир Ігорович 67.98 88 68 109.98
Зараховано
17 Ступін Вадим Миколайович 75.00 71 40 107.40
Зараховано
18 Мельникович Юрій Васильович 70.76 74 64 106.76
Зараховано
19 Солтис Віталій Михайлович 67.12 89 32 105.92
Зараховано
20 Попко Володимир Романович 67.91 78 52 104.31
Зараховано
21 Добиш Павло Сергійович 65.95 74 56 101.15
Зараховано
22 Стефанюк Марина Дмитрівна 65.68 73 52 100.08
Зараховано
23 Синишин Богдан Іванович 62.00 79 44 98.00
Зараховано
24 Стефановська Софія Володимирівна 61.57 71 60 95.97
Зараховано
25 Фединець Лідія-Марія Олександрівна 92.65 95 88 140.70
26 Геречко Олена Мирославівна 93.80 95 72 139.25
27 Коломієць Олена Костянтинівна 92.28 94 56 135.48
28 Федина Ярослав Вікторович 89.58 95 60 133.83
29 Дем'яник Анастасія Станіславівна 87.45 89 96 132.90
30 Пасічник Микола Віталійович 84.17 95 52 127.37