Рейтингові списки/ Магістри денна/ Архітектура та містобудування (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.08.2017 13:25

архітектури
Напрям підготовки: 3.191.01, АРН – Архітектура та містобудування (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
Подали оригіналів: 20 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Рекомендовані до зарахування та зараховані
1 Криворучко Владислав Юрійович 90.93 95 84 141.08
Зараховано
2 Геречко Олена Мирославівна 93.80 95 72 139.25
Зараховано
3 Фединець Лідія-Марія Олександрівна 92.65 88 88 137.90
Зараховано
4 Яручик Людмила Олександрівна 95.08 75 96 137.18
Зараховано
5 Шебалдов Андрій Андрійович 90.56 88 100 137.01
Зараховано
6 Петришин Адріана Олександрівна 92.21 93 68 136.96
Зараховано
7 Мамбетова Сельма Серверівна 88.59 95 92 135.79
Зараховано
8 Котоус Остап Іванович 89.49 92 84 135.69
Зараховано
9 Бикова Марія-Анна Сергіївна 91.88 85 84 135.53
Зараховано
10 Коломієць Олена Костянтинівна 92.28 94 56 135.48
Зараховано
11 Нагорна Марина Ігорівна 89.20 90 88 135.25
Зараховано
12 Підлісецька Христина Романівна 95.53 73 80 135.23
Зараховано
13 Снігур Анастасія Русланівна 88.00 90 100 134.00
Зараховано
14 Федина Ярослав Вікторович 89.58 95 60 133.83
Зараховано
15 Чаплик Нестор Романович 86.29 91 96 133.29
Зараховано
16 Дем'яник Анастасія Станіславівна 87.45 89 96 132.90
Зараховано
17 Городчук Тарас Ярославович 85.86 92 80 131.91
Зараховано
18 Пасічник Микола Віталійович 84.17 95 52 127.37
Зараховано
19 Гнат Володимир Ігорович 85.93 78 80 125.13
Зараховано
20 Дуда Назар Васильович 74.68 88 56 116.48
Зараховано
21 Кравець Марія Андріївна 93.39 90 84 138.79
22 Жмут Ірина Володимирівна 90.68 90 96 136.28
23 Ракочий Святослав Володимирович 91.87 92 72 136.12
24 Ракочий Ярослав Володимирович 91.67 94 60 135.52
25 Іванчук Софія Андріївна 89.94 89 92 134.74
26 Телюк Христина Богданівна 89.23 83 84 133.83
27 Рибак Юлія Андріївна 92.10 88 52 133.75
28 Соляр Ольга Василівна 90.30 88 48 131.30
29 Мусієвська Вероніка Олегівна 90.80 78 84 130.65
30 Кучма Христина Ярославівна 90.26 76 96 130.26
31 Суббота Олександра Вікторівна 87.74 84 80 129.34
32 Довга Ірина Миронівна 86.04 87 68 128.64
33 Савіна Валерія Євгенівна 87.88 83 72 128.28
34 Спільник Ангеліна-Стефанія Анатоліївна 80.52 96 92 128.12
35 Топоровська Юлія Віленівна 83.65 90 80 127.90
36 Лілік Вікторія Ігорівна 84.91 85 76 127.51
37 Алєсіч Марта Олександрівна 87.06 83 72 127.46
38 Андрущак Назарій Васильович 90.23 72 84 127.43
39 Сало Єлизавета Василівна 84.52 89 64 126.52
40 Кондрацький Іван-Володимир Іванович 80.59 92 84 125.79
41 Качмарик Ірина Ярославівна 89.43 72 60 124.73
42 Кащій Надія - Марія Володимирівна 87.00 75 72 124.45
43 Перегуда Назарій Ігорович 85.68 80 64 124.33
44 Широцька Лілія Олександрівна 88.50 70 76 124.10
45 Слободянюк Роксолана Петрівна 82.00 90 52 123.70
46 Гнип Тетяна Петрівна 92.08 60 76 123.68
47 Петрин Мар'яна Ярославівна 79.66 90 76 123.26
48 Комаренський Назар-Павло Сергійович 82.81 79 88 123.21
49 Куцин Яна Іванівна 75.52 99 80 123.12
50 Наумчук Олена Миколаївна 78.94 91 56 121.44
51 Підручняк Дмитро Богданович 83.74 72 88 121.34
52 Андрусишин Ігор Михайлович 73.78 98 80 120.98
53 Чорний Орест Вікторович 73.11 98 84 120.71
54 Калачинський Дмитро Юрійович 87.24 64 64 119.24
55 Кравець Оксана Тарасівна 85.94 60 92 119.14
56 Цикаляк Антоніна Мирославівна 86.79 59 80 118.39
57 Григор'єв Віталій Михайлович 83.64 65 84 118.04
58 Фолюш Світлана Миколаївна 82.99 72 52 117.99
59 Бас Юлія Володимирівна 78.14 88 36 116.94
60 Шкварок Оксана Любомирівна 87.00 45 100 116.00
61 Кидонь Аліна Сергіївна 80.16 75 52 115.36
62 Міщенко Валерій Вячеславович 80.00 71 52 115.35
63 Рикавець Маріанна Романівна 88.26 48 76 115.06
64 Василаш Гордій Васильович 79.92 63 92 114.32
65 Лицар Вікторія Володимирівна 89.60 47 56 114.25
66 Шудря Христина Аркадіївна 73.01 90 44 113.41
67 Стецько Валентина Василівна 82.58 62 60 113.38
68 Озенбаш Есмігюль Алі кизи 65.94 92 84 111.14
69 Бабійчук Любов Олександрівна 74.40 70 84 110.80
70 Ребенок Єкатєріна Віталіївна 70.31 86 56 110.31
71 Аннюк Андрій Михайлович 78.00 60 64 108.40
72 Корсун Ганна Андріївна 86.50 43 44 108.10
73 Мадяр Володимир Володимирович 69.00 80 60 107.00
74 Гальо Юрій Іванович 78.37 53 60 105.57
75 Карачевцева Вікторія Валеріївна 86.74 30 64 105.14
76 Забігайло Ірина Віталіївна 74.09 60 52 103.29
77 Криса Максим Олегович 68.83 65 72 102.03
78 Шидей Віталій Вікторович 83.42 25 76 102.02
79 Добиш Павло Сергійович 65.95 74 56 101.15
80 Шенцев Нікіта 63.34 75 72 100.54
81 Стефанюк Марина Дмитрівна 65.68 73 52 100.08
82 Аннюк Михайло Михайлович 79.00 35 64 99.90
83 Водвуд Олег Ігорович 84.00 19 64 98.25
84 Брус Андрій Тарасович 71.19 50 64 97.59
85 Магійович Іван-Назарій Ігорович 79.89 27 56 96.29
86 Сабецька Лілія Олегівна 73.00 30 48 89.80
87 Ібрагимов Алім Русланович 70.44 40 28 89.49
88 Муль Юлія Тарасівна 69.24 36 56 89.24
89 Домчак Артур Олегович 67.71 30 52 84.91
90 Дарміць Христина Зіновіївна 62.00 20 60 76.00