Рейтингові списки/ Магістри денна/ Архітектура будівель і споруд

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРБС – Архітектура будівель і споруд
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 34 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 56 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Трошина Ірина Віталіївна 94.02 95 88 140.82 Зараховано (бюджет)
2 Шелепетень Марта Андріївна 92.92 95 64 138.32 Зараховано (бюджет)
3 Гірська Анастасія Віталіївна 90.89 88 88 134.89 Зараховано (бюджет)
4 Балабух Марта Андріївна 87.65 94 96 134.85 Зараховано (бюджет)
5 Максименко Ірина Олександрівна 87.77 90 96 134.37 Зараховано (бюджет)
6 Князь Андрій Миколайович 92.64 82 84 134.34 Зараховано (бюджет)
7 Добра Ярина Денисівна 89.20 94 72 134.00 Зараховано (бюджет)
8 Добровольська Олена Іванівна 87.13 93 88 133.13 Зараховано (бюджет)
9 Томащук Вікторія Володимирівна 86.40 94 88 132.80 Зараховано (бюджет)
10 Романчук Олександр Олександрович 85.05 95 92 132.75 Зараховано (бюджет)
11 Маковецька Андріана Андріївна 88.45 91 76 132.45 Зараховано (бюджет)
12 Заграй Анастасія Олександрівна 90.57 92 44 132.02 Зараховано (бюджет)
13 Фенчук Олександр Тарасович 85.76 93 80 130.96 Зараховано (бюджет)
14 Кузьма Дмитро Миколайович 91.03 83 64 130.88 Зараховано (бюджет)
15 Каракуля Анна Володимирівна 87.50 93 60 130.70 Зараховано (бюджет)
16 Богдан Іван Іванович 89.44 80 92 130.64 Зараховано (бюджет)
17 Вуглевич Ірина Ігорівна 89.13 84 68 129.53 Зараховано (бюджет)
18 Гончаренко Андрій Олегович 87.15 83 76 128.70 Зараховано (бюджет)
19 Плесницький Дмитро Романович 84.98 83 76 128.53 Зараховано (бюджет)
20 Попович Дарина Віталіївна 87.00 80 92 128.20 Зараховано (бюджет)
21 Мартинюк Андрій Тарасович 84.57 94 60 128.17 Зараховано (бюджет)
22 Бурко Наталія Дмитрівна 92.86 70 68 128.16 Зараховано (бюджет)
23 Сасс Олександр Володимирович 86.20 80 88 127.25 Зараховано (бюджет)
24 Лишак Дарія Михайлівна 82.17 91 76 127.17 Зараховано (бюджет)
25 Плесницький Данило Романович 83.85 85 76 126.70 Зараховано (бюджет)
26 Сердюк Ярослава Валеріївна 85.97 83 68 126.22 Зараховано (бюджет)
27 Петренко Олександр Юрійович 88.74 73 76 125.79 Зараховано (бюджет)
28 Ташак Марта Василівна 87.10 75 68 123.90 Зараховано (бюджет)
29 Вепрук Анастасія Миколаївна 85.66 75 80 123.66 Зараховано (бюджет)
30 Гарматюк Ірина Тарасівна 81.80 79 72 123.60 Зараховано (бюджет)
31 Івашків Світлана Андріївна 86.79 70 88 123.59 Зараховано (бюджет)
32 Трофімчук Мар'яна Ігорівна 83.11 79 88 123.51 Зараховано (бюджет)
33 Зелінська Анна Сергіївна 80.52 81 80 121.42 Зараховано (бюджет)
34 Мазорчук Антоні Леонідович 88.50 65 68 121.30 Зараховано (бюджет)
35 Караван Юрій Віталійович 84.67 75 64 121.07 Зараховано (комерція)
36 Жолнович Христина Юріївна 83.23 80 48 120.03 Зараховано (комерція)
37 Даньчук Оксана Анатоліївна 83.84 82 28 119.44 Зараховано (комерція)
38 Рихлюк Дмитро Вадимович 83.00 68 88 119.00 Зараховано (комерція)
39 Грицак Анастасія Андріївна 80.28 76 80 118.68 Зараховано (комерція)
40 Максим'юк Мирослав Ігорович 76.82 90 48 117.62 Зараховано (комерція)
41 Бойко Леся Юріївна 76.84 90 44 117.24 Зараховано (комерція)
42 Шуляр Богдан Юрійович 84.46 61 80 116.86 Зараховано (комерція)
43 Пнівчук Іван Миколайович 77.64 88 36 116.44 Зараховано (комерція)
44 Дуля Остап Андрійович 73.25 84 84 115.25 Зараховано (комерція)
45 Буткас Максим Сергійович 75.94 75 72 113.14 Зараховано (комерція)
46 Павліченко Ірина Володимирівна 73.76 91 24 112.56 Зараховано (комерція)
47 Прилипчан Олександра Спиридонівна 77.69 70 64 112.09 Зараховано (комерція)
48 Фецич Максим Михайлович 73.84 82 48 111.94 Зараховано (комерція)
49 Лабунець Альона Ігорівна 78.88 60 76 110.48 Зараховано (комерція)
50 Поляк Дмитро Васильович 79.49 55 44 105.89 Зараховано (комерція)
51 Пасіченко Ярослав Віталійович 64.00 80 60 102.00 Зараховано (комерція)
52 Семенів Михайло Васильович 72.65 58 32 99.05 Зараховано (комерція)
53 Степаненко Антон Васильович 70.00 60 48 98.80 Зараховано (комерція)
54 Дем'янчук Людмила Юріївна 69.61 55 52 96.81 Зараховано (комерція)
55 Качкінович Ярослав Богданович 65.22 55 40 91.22 Зараховано (комерція)
56 Пецух Олег Васильович 59.91 44 72 84.71 Зараховано (комерція)
57 Гаращак Назарій Ігорович 82.14 91 88 127.34 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
58 Кікоть Максим Олегович 81.26 80 84 121.66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
59 Біган Ольвія Володимирівна 85.00 63 72 121.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
60 Галича Юлія Олександрівна 82.61 78 64 120.21 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
61 Ханик Анастасія Андріївна 80.64 73 80 117.84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
62 Стефанишин Аліна Романівна 79.00 75 84 117.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
63 Фортунатова Марина Борисівна 80.78 70 72 115.98 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
64 Кіткайло Назарій Юрійович 82.00 65 64 114.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
65 Лазар Денис Вікторович 74.37 85 48 113.17 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
66 Козіброда Марія Володимирівна 71.15 77 96 111.55 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
67 Наумко Іван Степанович 85.16 50 56 111.01 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
68 Сикош Юрій Володимирович 77.00 70 56 110.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
69 Кобзарук Анастасія Ярославівна 76.00 71 52 109.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
70 Андрушко Василь Володимирович 82.50 50 56 108.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
71 Ортинський Теодозій-Роман Любомирович 69.90 73 88 107.90 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
72 Кривейко Ірина Ігорівна 78.66 50 84 107.56 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
73 Микитів Денис Орестович 69.75 62 92 103.75 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
74 Трохимчук Юрій Ігорович 76.00 55 36 101.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
75 Дейнека Іван Юрійович 67.00 71 40 99.40 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
76 Войчук Наталія Анатоліївна 68.06 58 40 95.26 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
77 Швець Оксана Андріївна 71.12 50 40 95.12 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
78 Прінда Григорій Іванович 58.94 63 52 89.34 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
79 Залевський Віктор Юрійович 63.01 50 40 87.01 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
80 Костюкевич Катерина Вікторівна 58.00 52 64 85.20 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
81 Іваник Павло Богданович 64.47 30 36 80.07 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
82 Химиця Ольга Василівна 94.51 95 92 146.71
83 Турчин Богдан Романович 91.83 95 96 144.43
84 Грибик Марта Ігорівна 94.26 90 96 142.11
85 Могила Юлія Анатоліївна 93.47 95 96 141.57
86 Майборода Ольга Мирославівна 91.05 95 92 139.75
87 Грошовик Вікторія Валеріївна 92.50 84 88 134.90
88 Огоноченко Павло Денисович 88.24 90 92 134.44
89 Метелюк Марія Миколаївна 88.61 89 96 134.06