Рейтингові списки/ Магістри денна/ Архітектура та містобудування (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРМ – Архітектура та містобудування (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 20 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Химиця Ольга Василівна 94.51 95 92 146.71 Зараховано (бюджет)
2 Турчин Богдан Романович 91.83 95 96 144.43 Зараховано (бюджет)
3 Грибик Марта Ігорівна 94.26 90 96 142.11 Зараховано (бюджет)
4 Могила Юлія Анатоліївна 93.47 95 96 141.57 Зараховано (бюджет)
5 Майборода Ольга Мирославівна 91.05 95 92 139.75 Зараховано (бюджет)
6 Бобош Максим Ярославович 88.70 95 92 138.65 Зараховано (бюджет)
7 Ільчишин Юлія Романівна 92.11 94 72 137.91 Зараховано (бюджет)
8 Откидач Андрій Іванович 88.67 95 92 136.62 Зараховано (бюджет)
9 Максим'юк Ганна Юріївна 90.80 93 76 135.85 Зараховано (бюджет)
10 Чернова Ірина Володимирівна 89.09 94 64 135.09 Зараховано (бюджет)
11 Грошовик Вікторія Валеріївна 92.50 84 88 134.90 Зараховано (бюджет)
12 Клачко Юлія Вікторівна 90.85 88 84 134.70 Зараховано (бюджет)
13 Огоноченко Павло Денисович 88.24 90 92 134.44 Зараховано (бюджет)
14 Метелюк Марія Миколаївна 88.61 89 96 134.06 Зараховано (бюджет)
15 Кротач Інна Русланівна 87.43 90 96 133.03 Зараховано (бюджет)
16 Марчук Вікторія Андріївна 88.60 89 88 133.00 Зараховано (бюджет)
17 Гаврушко Микола Олегович 82.20 95 76 127.80 Зараховано (бюджет)
18 Гаращак Назарій Ігорович 82.14 91 88 127.34 Зараховано (бюджет)
19 Диба Богдан Олегович 81.51 95 64 125.91 Зараховано (бюджет)
20 Матіїва Катерина Володимирівна 82.00 90 60 124.75 Зараховано (бюджет)
21 Шелепетень Марта Андріївна 92.92 95 64 138.32
22 Жиган Ганна Іванівна 90.17 94 80 136.94
23 Гірська Анастасія Віталіївна 90.89 88 88 134.89
24 Балабух Марта Андріївна 87.65 94 96 134.85
25 Князь Андрій Миколайович 92.64 82 84 134.34
26 Вовк Василь Юрійович 91.54 88 60 133.99
27 Клюса Тетяна Мирославівна 89.63 82 84 133.83
28 Юсковець Марина Ігорівна 86.47 95 88 133.27
29 Томащук Вікторія Володимирівна 86.40 94 88 132.80
30 Маковецька Андріана Андріївна 88.45 91 76 132.45
31 Калінська Анна Юріївна 89.35 90 56 130.95
32 Кузьма Дмитро Миколайович 91.03 83 64 130.88
33 Каракуля Анна Володимирівна 87.50 93 60 130.70
34 Богдан Іван Іванович 89.44 80 92 130.64
35 Шавелькіна Ольга Віталіївна 87.42 88 72 130.32
36 Заразка Маркіян Володимирович 84.59 95 60 130.09
37 Ткаченко Ріта Олександрівна 85.32 80 80 128.82
38 Турко Марія Ярославівна 89.17 80 76 128.77
39 Плесницький Дмитро Романович 84.98 83 76 128.53
40 Попович Дарина Віталіївна 87.00 80 92 128.20
41 Лишак Дарія Михайлівна 82.17 91 76 127.17
42 Плесницький Данило Романович 83.85 85 76 126.70
43 Стадник Ярослава Ярославівна 90.64 65 96 126.49
44 Карман Назарій Вікторович 86.46 80 76 126.06
45 Петренко Олександр Юрійович 88.74 73 76 125.79
46 Прокоп Юлія Іванівна 80.70 88 92 125.10
47 Нікітенко Анастасія Юріївна 83.16 85 68 123.96
48 Шаповалова Ксенія Дмитрівна 82.01 85 72 123.21
49 Федишин Тетяна Тарасівна 83.61 80 68 123.08
50 Кікоть Максим Олегович 81.26 80 84 121.66
51 Зелінська Анна Сергіївна 80.52 81 80 121.42
52 Біган Ольвія Володимирівна 85.00 63 72 121.40
53 Мазорчук Антоні Леонідович 88.50 65 68 121.30
54 Хомечко Олександр Валерійович 81.17 86 32 120.77
55 Сенюк Вікторія Віталіївна 90.01 55 80 120.01
56 Савчин Юрій Миколайович 78.97 88 52 119.37
57 Рихлюк Дмитро Вадимович 83.00 68 88 119.00
58 Ханик Анастасія Андріївна 80.64 73 80 117.84
59 Торопова Олеся Дмитрівна 77.11 78 60 114.31
60 Фецич Максим Михайлович 73.84 82 48 111.94
61 Наумко Іван Степанович 85.16 50 56 111.01
62 Лабунець Альона Ігорівна 78.88 60 76 110.48
63 Андрушко Василь Володимирович 82.50 50 56 108.35
64 Космина Михайло Назарович 65.36 88 64 106.96
65 Атрошко Анна-Марія Юріївна 77.00 53 64 104.60
66 Буковський Тарас Борисович 74.56 60 44 102.96
67 Грищенко Дмитро Макарович 79.93 35 60 99.93
68 Богославець Богдан Любомирович 73.36 50 32 96.56
69 Прінда Григорій Іванович 58.94 63 52 89.34