Рейтингові списки/ Магістри денна/ Дизайн архітектурного середовища

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРДА – Дизайн архітектурного середовища
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 17 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 28 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Петринець Оксана Василівна 86.87 95 96 134.47 Зараховано (бюджет)
2 Вовк Василь Юрійович 91.54 88 60 133.99 Зараховано (бюджет)
3 Мудрик Даніела Олександрівна 89.74 89 60 132.09 Зараховано (бюджет)
4 Мельничук Ярина Ігорівна 85.10 85 100 130.35 Зараховано (бюджет)
5 Семко Ганна Петрівна 88.27 83 80 129.97 Зараховано (бюджет)
6 Брегін Юрій Андрійович 81.79 95 92 128.99 Зараховано (бюджет)
7 Дигдало Тетяна Юріївна 84.80 83 84 126.40 Зараховано (бюджет)
8 Прокоп Юлія Іванівна 80.70 88 92 125.10 Зараховано (бюджет)
9 Шабліста Діана Степанівна 84.66 82 76 125.06 Зараховано (бюджет)
10 Книш Марія Богданівна 83.00 80 92 124.20 Зараховано (бюджет)
11 Бродюк Неля Романівна 86.82 80 52 124.02 Зараховано (бюджет)
12 Нікітенко Анастасія Юріївна 83.16 85 68 123.96 Зараховано (бюджет)
13 Осіпова Єлізавета Олександрівна 82.01 83 84 123.61 Зараховано (бюджет)
14 Михальчук Дарія Анатоліївна 84.28 83 60 123.48 Зараховано (бюджет)
15 Шаповалова Ксенія Дмитрівна 82.01 85 72 123.21 Зараховано (бюджет)
16 Дудік Кирило Олександрович 77.58 92 60 120.38 Зараховано (бюджет)
17 Бодник Іван-Тарас Романович 76.24 88 84 119.84 Зараховано (бюджет)
18 Іздебський Олег Ігорович 77.28 95 44 119.68 Зараховано (комерція)
19 Луцишин Остап Любомирович 73.88 85 72 115.08 Зараховано (комерція)
20 Лисова Наталія Володимирівна 75.32 80 48 112.12 Зараховано (комерція)
21 Романишин Ростислав Ігорович 69.94 88 68 111.94 Зараховано (комерція)
22 Ольшевський Олег Васильович 74.28 71 84 111.08 Зараховано (комерція)
23 Космина Михайло Назарович 65.36 88 64 106.96 Зараховано (комерція)
24 Пастушок Юрій Валерійович 69.52 71 64 104.32 Зараховано (комерція)
25 Ревюк Максим Володимирович 65.98 71 60 100.38 Зараховано (комерція)
26 Гнидін Роман Ігорович 60.00 83 36 96.80 Зараховано (комерція)
27 Курляк Софія Сергіївна 82.41 71 80 118.81 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
28 Секереш Олександр Олександрович 63.04 65 48 93.84 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
29 Баль Юрій Васильович 59.96 10 56 69.56 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Откидач Андрій Іванович 88.67 95 92 136.62
31 Клачко Юлія Вікторівна 90.85 88 84 134.70
32 Марчук Вікторія Андріївна 88.60 89 88 133.00
33 Гаврушко Микола Олегович 82.20 95 76 127.80