РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРМБ – Містобудування
Максимально можлива к-ть студентів: 70 місць
Кількість місць державного замовлення: 17 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 28 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Жиган Ганна Іванівна 90.17 94 80 136.94 Зараховано (бюджет)
2 Клюса Тетяна Мирославівна 89.63 82 84 133.83 Зараховано (бюджет)
3 Юсковець Марина Ігорівна 86.47 95 88 133.27 Зараховано (бюджет)
4 Ядвіжук Юлія Ростиславівна 89.12 95 44 131.52 Зараховано (бюджет)
5 Калінська Анна Юріївна 89.35 90 56 130.95 Зараховано (бюджет)
6 Торбич Андрій Віталійович 87.85 86 80 130.50 Зараховано (бюджет)
7 Шавелькіна Ольга Віталіївна 87.42 88 72 130.32 Зараховано (бюджет)
8 Заразка Маркіян Володимирович 84.59 95 60 130.09 Зараховано (бюджет)
9 Переворочай Анастасія Юріївна 85.00 94 64 129.00 Зараховано (бюджет)
10 Ткаченко Ріта Олександрівна 85.32 80 80 128.82 Зараховано (бюджет)
11 Турко Марія Ярославівна 89.17 80 76 128.77 Зараховано (бюджет)
12 Стадник Ярослава Ярославівна 90.64 65 96 126.49 Зараховано (бюджет)
13 Карман Назарій Вікторович 86.46 80 76 126.06 Зараховано (бюджет)
14 Федишин Тетяна Тарасівна 83.61 80 68 123.08 Зараховано (бюджет)
15 Хомечко Олександр Валерійович 81.17 86 32 120.77 Зараховано (бюджет)
16 Закусило Роксолана Дмитрівна 83.81 80 44 120.21 Зараховано (бюджет)
17 Сенюк Вікторія Віталіївна 90.01 55 80 120.01 Зараховано (бюджет)
18 Савчин Юрій Миколайович 78.97 88 52 119.37 Зараховано (комерція)
19 Гураль Іван Ігорович 81.20 78 44 116.80 Зараховано (комерція)
20 Прядко Софія Русланівна 75.71 72 76 112.11 Зараховано (комерція)
21 Дорожинський Олександр Юрійович 79.45 57 80 110.25 Зараховано (комерція)
22 Жуковська Лілія Василівна 71.42 85 48 110.22 Зараховано (комерція)
23 Яцишин Остап Олегович 73.04 58 68 103.04 Зараховано (комерція)
24 Буковський Тарас Борисович 74.56 60 44 102.96 Зараховано (комерція)
25 Резніков Олександр Олегович 69.52 62 72 101.52 Зараховано (комерція)
26 Пилип Артур Мирославович 63.75 50 64 90.15 Зараховано (комерція)
27 Красовська Софія Владиславівна 65.22 53 36 90.02 Зараховано (комерція)
28 Чухній Роман Юрійович 60.10 60 44 88.50 Зараховано (комерція)
29 Борейко Мар'яна Віталіївна 79.49 75 84 118.39 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Гунда Анастасія Мирославівна 75.97 80 68 114.77 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
31 Лемайкіна Ксенія Олександрівна 76.97 75 72 114.42 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
32 Крайниковець Юлія Володимирівна 77.39 70 84 113.79 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Худин Уляна Степанівна 82.42 50 68 109.22 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
34 Атрошко Анна-Марія Юріївна 77.00 53 64 104.60 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
35 Штих Ольга Іванівна 69.04 61 56 99.04 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
36 Проців Вікторія Богданівна 69.89 62 36 98.29 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Богославець Богдан Любомирович 73.36 50 32 96.56 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Бобош Максим Ярославович 88.70 95 92 138.65
39 Ільчишин Юлія Романівна 92.11 94 72 137.91
40 Максим'юк Ганна Юріївна 90.80 93 76 135.85
41 Чернова Ірина Володимирівна 89.09 94 64 135.09