Рейтингові списки/ Магістри денна/ Архітектура будівель і споруд

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРБС – Архітектура будівель і споруд
Максимально можлива к-ть студентів: 100 місць
Кількість місць державного замовлення: 28 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Школяр Софія Романівна 92.46 96.96
2 Карасюк Тетяна Сергіївна 95.45 95.45
3 Рубай Роман Степанович 95.03 95.03
4 Парнета Мар'яна Богданівна 94.21 94.71
5 Чоп Уляна Ігорівна 92.74 93.74
6 Гуда Уляна-Марія Ростиславівна 92.80 92.80
7 Рудь Олена Володимирівна 92.73 92.73
8 Рябець Іванна Євгенівна 92.63 92.63
9 Кілафли Анастасія Олександрівна 92.42 92.42
10 Фенюк Руслана Андріївна 92.36 92.36
11 Гривач Дар'я Олександрівна 92.10 92.10
12 Подоляка Анна Андріївна 92.08 92.08
13 Параняк Олена Петрівна 90.52 92.02
14 Пелещак Поліна Іванівна 90.43 91.93
15 Лук'янченко Софія Олександрівна 88.90 91.73
16 Локайчук Анастасія-Вікторія Олександрівна 91.42 91.42
17 Кунанець Ігор Михайлович 91.17 91.17
18 Шейка Максим Орестович 89.92 90.92
19 Залужна Олена Миколаївна 89.26 90.76
20 Шпильовий Роман Сергійович 90.72 90.72
21 Кухарук Дар'я Сергіївна 89.61 89.61
22 Гут Ярослав Андрійович 88.74 89.49
23 Скрипин Дарій-Теодор Віталійович 87.50 89.00
24 Підківка Марта-Володимира Юріївна 88.69 88.69
25 Німець Марина Миколаївна 88.32 88.32
26 Гамуляк Роман Миколайович 88.00 88.00
27 Фірман Надія Сергіївна 87.50 87.50
28 Рогальський Андрій Миколайович 87.50 87.50
29 Несвіжа Ірина Анатоліївна 87.43 87.43
30 Ковальчук Ірина Сергіївна 87.28 87.28
31 Іваницька Оксана - Юлія Тарасівна 87.22 87.22
32 Маковецька Олена Вікторівна 86.71 86.71
33 Зільберг Анастасія Богданівна 86.66 86.66
34 Сеньків Богдан Зеновійович 86.28 86.28
35 П'яста Юлія Мирославівна 85.50 86.25
36 Гавриляк Діана Іванівна 86.24 86.24
37 Блащук Дар'я Анатоліївна 86.02 86.02
38 Луцик Олег Миколайович 85.89 85.89
39 Лебідь Інна Юріївна 85.50 85.50
40 Тур Оксана Володимирівна 84.89 84.89
41 Заставна Анастасія Олексіївна 84.85 84.85
42 Кончак Назарій Михайлович 84.84 84.84
43 Анікіна Ніколь Григорівна 84.84 84.84
44 Болонна Христина Петрівна 84.71 84.71
45 Гарагус Віталія Віталіївна 84.67 84.67
46 Оріховська Анна Романівна 84.27 84.27
47 Делятинчук Андрій Михайлович 84.04 84.04
48 Леонтьєв Мар'ян-Вячеслав Борисович 84.00 84.00
49 Нечепоренко Єлизавета Олегівна 83.94 83.94
50 Барчук Владислав Олександрович 83.76 83.76
51 Мафтуляк Аліна Сергіївна 83.59 83.59
52 Верещак Роман Ігорович 83.45 83.45
53 Добинда Поліна Сергіївна 83.27 83.27
54 Білецький Богдан Васильович 83.13 83.13
55 Крохтяк Ольга Миколаївна 82.90 82.90
56 Петенко Ірина Ігорівна 82.58 82.58
57 Грицюк Катерина Андріївна 82.26 82.26
58 Мицавка Марта-Марія Юріївна 81.87 81.87
59 Чабан Олег Віталійович 81.67 81.67
60 Кравець Павло Орестович 81.55 81.55
61 Михновець Петро Вячеславович 81.47 81.47
62 Пікуш Іван Олегович 81.41 81.41
63 Завідковський Максим Андрійович 81.19 81.19
64 Босюк Крістіна Олександрівна 81.11 81.11
65 Катрук Альона Сергіївна 81.00 81.00
66 Мазур Вікторія Віталіївна 80.81 80.81
67 Петрова Анастасія Сергіївна 80.63 80.63
68 Куровець Христина Тарасівна 80.34 80.34
69 Кулик Владислава Євгенівна 80.30 80.30
70 Дух Андрій Богданович 80.16 80.16
71 Рокоча Олександра Віталіївна 80.02 80.02
72 Базюк Дмитро Богданович 79.69 79.69
73 Погоріла Іванна - Катерина Степанівна 79.38 79.38
74 Рібун Тетяна Олегівна 79.24 79.24
75 Юсипів Ольга Михайлівна 79.00 79.00
76 Хома Сергій Сергійович 78.74 78.74
77 Гевал Роман Васильович 78.37 78.37
78 Черних Юрій Сергійович 78.15 78.15
79 Коротка Ірина Володимирівна 78.04 78.04
80 Пітра Ярослав Ярославович 78.00 78.00
81 Хмарук Вероніка Олександрівна 78.00 78.00
82 Мілєвич Павло Русланович 77.98 77.98
83 Реутова Ольга Ігорівна 77.97 77.97
84 Мироняк Роксолана Петрівна 77.88 77.88
85 Кицюк Оксана-Дарина Василівна 77.32 77.32
86 Старков Павло Вікторович 77.15 77.15
87 Анганзорова Вікторія Леонідівна 76.78 76.78
88 Дружбляк Михайло Олегович 76.71 76.71
89 Панчишин Андрій Васильович 76.71 76.71
90 Одинець Олександр Миколайович 76.67 76.67
91 Фаянова Катерина Андріївна 76.55 76.55
92 Литвинова Анастасія Сергіївна 76.51 76.51
93 Брищук Михайло Андрійович 76.18 76.18
94 Хоміць Юлія Володимирівна 76.16 76.16
95 Попадюк Оксана Ігорівна 75.53 75.53
96 Гнатишин Ольга Петрівна 73.00 73.00
97 Леськів Артемій Юрійович 72.59 72.59
98 Кот Ярина Михайлівна 71.94 71.94
99 Артемич Софія Миколаївна 71.75 71.75
100 Фурів Андріана Михайлівна 70.52 70.52
101 Бурмич Юлія Миколаївна 69.48 69.48
102 Романова Анастасія Олександрівна 69.00 69.00
103 Музичук Богданна Богданівна 68.71 68.71
104 Андреїв Наталія Ігорівна 68.46 68.46
105 Шуль Ярослав Ігорович 68.14 68.14
106 Жарков Тарас Анатолійович 68.00 68.00
107 Мащенко Владислав Олегович 67.06 67.06
108 Качан Марія Юріївна 67.00 67.00
109 Пилип'юк Марія Юріївна 66.00 66.00
110 Ярицький Віталій Ігорович 64.03 64.03
111 Станіславов Артем Олександрович 63.96 63.96
112 Стецишин Тарас Іванович 63.95 63.95
113 Ворожко Дмитро Олександрович 63.78 63.78
114 Русняк Ростислав Сергійович 60.00 60.00
115 Шпанюк Іван Миколайович 60.00 60.00