Рейтингові списки/ Магістри денна/ Архітектура та містобудування (освітньо-наукова програма)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРМ – Архітектура та містобудування (освітньо-наукова програма)
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Пелещак Марина Іванівна 93.50 97.00
2 Школяр Софія Романівна 92.46 96.96
3 Півторак Юлія Валеріївна 92.67 96.92
4 Карасюк Тетяна Сергіївна 95.45 95.45
5 Марченко Анна Вікторівна 93.74 95.34
6 Швець Ольга Василівна 93.44 95.27
7 Рубай Роман Степанович 95.03 95.03
8 Борівець Тетяна Іванівна 94.40 94.90
9 Парнета Мар'яна Богданівна 94.21 94.71
10 Юрейко Руслана Юріївна 92.17 94.52
11 Дидик Соломія Назарівна 93.31 94.31
12 Бойко Христина Ігорівна 92.41 93.91
13 Ткачук Ганна Олександрівна 92.35 93.85
14 Чоп Уляна Ігорівна 92.74 93.74
15 Гуда Уляна-Марія Ростиславівна 92.80 92.80
16 Рудь Олена Володимирівна 92.73 92.73
17 Рябець Іванна Євгенівна 92.63 92.63
18 Кілафли Анастасія Олександрівна 92.42 92.42
19 Гривач Дар'я Олександрівна 92.10 92.10
20 Пелещак Поліна Іванівна 90.43 91.93
21 Лук'янченко Софія Олександрівна 88.90 91.73
22 Гнопко Ярина Бориславівна 89.19 91.44
23 Локайчук Анастасія-Вікторія Олександрівна 91.42 91.42
24 Альошина Вікторія Дмитрівна 90.12 91.22
25 Кунанець Ігор Михайлович 91.17 91.17
26 Химишинець Галина Василівна 89.37 90.87
27 Залужна Олена Миколаївна 89.26 90.76
28 Грицай Наталія Андріївна 90.74 90.74
29 Шпильовий Роман Сергійович 90.72 90.72
30 Ковпак Володимир Юрійович 89.18 90.18
31 Кухарук Дар'я Сергіївна 89.61 89.61
32 Гут Ярослав Андрійович 88.74 89.49
33 Скрипин Дарій-Теодор Віталійович 87.50 89.00
34 Підківка Марта-Володимира Юріївна 88.69 88.69
35 Гасюк Марія Русланівна 88.38 88.38
36 Німець Марина Миколаївна 88.32 88.32
37 Олійник Катерина Олегівна 88.00 88.00
38 Ковальчук Ельвіна Ярославівна 88.00 88.00
39 Янчук Діана Максимівна 87.88 87.88
40 Заплатинський Олег Тарасович 87.69 87.69
41 Єфименко Ангеліна Юріївна 87.63 87.63
42 Фірман Надія Сергіївна 87.50 87.50
43 Рогальський Андрій Миколайович 87.50 87.50
44 Яневич Роман Вікторович 87.49 87.49
45 Несвіжа Ірина Анатоліївна 87.43 87.43
46 Іваницька Оксана - Юлія Тарасівна 87.22 87.22
47 Яремкович Юлія Юріївна 87.11 87.11
48 Маковецька Олена Вікторівна 86.71 86.71
49 Зільберг Анастасія Богданівна 86.66 86.66
50 Дмитрів Катерина Андріївна 86.64 86.64
51 Татьяненко Марта Юріївна 86.31 86.31
52 Сеньків Богдан Зеновійович 86.28 86.28
53 П'яста Юлія Мирославівна 85.50 86.25
54 Волошко Наталія Сергіївна 86.10 86.10
55 Городняк Денис Богданович 86.08 86.08
56 Блащук Дар'я Анатоліївна 86.02 86.02
57 Луцик Олег Миколайович 85.89 85.89
58 Бобуський Владислав Вікторович 85.61 85.71
59 Савко Роман Сергійович 85.65 85.65
60 Лебідь Інна Юріївна 85.50 85.50
61 Звір Роксолана Юріївна 85.23 85.23
62 Метіль Андріана Євгенівна 84.86 84.86
63 Заставна Анастасія Олексіївна 84.85 84.85
64 Кончак Назарій Михайлович 84.84 84.84
65 Анікіна Ніколь Григорівна 84.84 84.84
66 Олос Катерина Олександрівна 83.20 84.70
67 Дуда Назарій Володимирович 84.64 84.64
68 Свідер Анна Олександрівна 84.57 84.57
69 Оріховська Анна Романівна 84.27 84.27
70 Оберемко Руслана Вадимівна 84.19 84.19
71 Делятинчук Андрій Михайлович 84.04 84.04
72 Леонтьєв Мар'ян-Вячеслав Борисович 84.00 84.00
73 Нечепоренко Єлизавета Олегівна 83.94 83.94
74 Барчук Владислав Олександрович 83.76 83.76
75 Ощановська Василина Богданівна 83.59 83.59
76 Верещак Роман Ігорович 83.45 83.45
77 Крохтяк Ольга Миколаївна 82.90 82.90
78 Петенко Ірина Ігорівна 82.58 82.58
79 Грицюк Катерина Андріївна 82.26 82.26
80 Полейчук Володимир Миколайович 82.05 82.05
81 Пікуш Іван Олегович 81.41 81.41
82 Босюк Крістіна Олександрівна 81.11 81.11
83 Катрук Альона Сергіївна 81.00 81.00
84 Мазур Вікторія Віталіївна 80.81 80.81
85 Коробка Ілля Владиславович 80.55 80.55
86 Куровець Христина Тарасівна 80.34 80.34
87 Дубкович Роман Михайлович 79.07 79.07
88 Юсипів Ольга Михайлівна 79.00 79.00
89 Вент Олена Володимирівна 77.00 79.00
90 Хома Сергій Сергійович 78.74 78.74
91 Гевал Роман Васильович 78.37 78.37
92 Бєлоус Іван Дмитрович 75.41 75.41
93 Гуцько Богдан Романович 74.97 74.97
94 Неборачко Ірина Андріївна 74.55 74.55
95 Худолей Дмитро Вадимович 73.64 73.64
96 Романова Анастасія Олександрівна 69.00 69.00
97 Пилип'юк Марія Юріївна 66.00 66.00
98 Ворожко Дмитро Олександрович 63.78 63.78
99 Родіонов Василь Олексійович 62.76 62.76
100 Русняк Ростислав Сергійович 60.00 60.00