РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

архітектури
Напрям підготовки: 022, ДЗЗВ – Дизайн
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Петренко Аліна Іванівна 95.14 19.03
2 Козарик Юлія Ігорівна 94.14 18.83
3 Чорноус Юлія Віталіївна 93.45 18.69
4 Вдовиченко Анастасія Юріївна 92.37 18.47
5 Рибак Марія Василівна 92.05 18.41
6 Балабан Софія Олегівна 91.86 18.37
7 Грицай Аліна Олегівна 91.45 18.29
8 Мєшкова Людмила Володимирівна 90.67 18.13
9 Федоренко Руслана Ігорівна 89.96 17.99
10 Прокофієв Тарас Сергійович 89.95 17.99
11 Лоїк Юліана Геннадіївна 89.94 17.99
12 Крохмаль Віталіна Віталіївна 89.82 17.96
13 Бекар Вікторія Ігорівна 89.75 17.95
14 Молнар Ельвіра Федорівна 89.29 17.86
15 Сорочинський Роман Володимирович 89.22 17.84
16 Грицик Валентин Романович 89.18 17.84
17 Павлик Оксана Михайлівна 88.86 17.77
18 Сподарик Ірина Ігорівна 88.62 17.72
19 Гоменюк Анна Олегівна 87.63 17.53
20 Виходцева Анастасія Дмитрівна 86.24 17.25
21 Врадій Мар'яна Олександрівна 86.21 17.24
22 Тимчишин Роксолана Іванівна 86.21 17.24
23 Химиця Юлія Костянтинівна 85.52 17.10
24 Томашевська Юлія Андріївна 84.94 16.99
25 Вовк Анастасія Олегівна 84.40 16.88
26 Мосевич Іван-Роман Вікторович 83.73 16.75
27 Михович Марія Богданівна 83.30 16.66
28 Ольшевський Юрій-Всеволод Олегович 83.12 16.62
29 Гузінська Людмила Василівна 82.85 16.57
30 Волошина Анастасія Ігорівна 81.74 16.35
31 Рибась Анастасія Сергіївна 81.43 16.29
32 Лапан Марта Орестівна 80.97 16.19
33 Кушнір Марта Олегівна 79.77 15.95
34 Земан Тетяна Ярославівна 78.00 15.60
35 Тімашева Альбіна Сергіївна 77.00 15.40
36 Гніда Катерина Борисівна 77.00 15.40
37 Кагуй Лілія Ігорівна 76.66 15.33
38 Данищук Уляна Степанівна 75.15 15.03
39 Старчак Діана Григорівна 73.66 14.73
40 Балушинський Віктор Захарович 71.33 14.27
41 Войцехівська Ірина Олегівна 70.43 14.09
42 Бенківська Вікторія Анатоліївна 68.64 13.73
43 Петришин Вікторія Ігорівна 68.53 13.71
44 Давидюк Юлія Василівна 67.90 13.58
45 Моховата Валерія Віталіївна 67.00 13.40
46 Боян Святослав Миколайович 66.59 13.32
47 Онаць Іванна Іванівна 64.83 12.97
48 Райх Ольга Ігорівна 63.00 12.60
49 Кулик Галина Михайлівна 57.00 11.40