Рейтингові списки/ Магістри денна/ Дизайн архітектурного середовища

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 20.07.2019 13:05

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРДА – Дизайн архітектурного середовища
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 12 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Півторак Юлія Валеріївна 92.67 96.92
2 Дидик Соломія Назарівна 93.31 94.31
3 Ткачук Ганна Олександрівна 92.35 93.85
4 Рудецька Софія Павлівна 89.78 89.78
5 Гут Ярослав Андрійович 88.74 89.49
6 Олійник Катерина Олегівна 88.00 88.00
7 Янчук Діана Максимівна 87.88 87.88
8 Заплатинський Олег Тарасович 87.69 87.69
9 Вакарова Габріелла Володимирівна 87.20 87.20
10 Яремкович Юлія Юріївна 87.11 87.11
11 Дмитрів Катерина Андріївна 86.64 86.64
12 Татьяненко Марта Юріївна 86.31 86.31
13 Душенчук Тетяна Сергіївна 85.85 85.85
14 Гора Ілона Олегівна 85.63 85.63
15 Дуда Назарій Володимирович 84.64 84.64
16 Свідер Анна Олександрівна 84.57 84.57
17 Скомаровський Олександр Яремович 84.20 84.20
18 Оберемко Руслана Вадимівна 84.19 84.19
19 Ощановська Василина Богданівна 83.59 83.59
20 Бондар Артур Олегович 83.30 83.30
21 Полейчук Володимир Миколайович 82.05 82.05
22 Михновець Петро Вячеславович 81.47 81.47
23 Коробка Ілля Владиславович 80.55 80.55
24 Рібун Тетяна Олегівна 79.24 79.24
25 Анганзорова Вікторія Леонідівна 76.78 76.78
26 Панчишин Андрій Васильович 76.71 76.71
27 Попадюк Оксана Ігорівна 75.53 75.53
28 Стосик Діана-Марія Богданівна 75.05 75.05
29 Альохін Ілля Олександрович 74.79 74.79
30 Худолей Дмитро Вадимович 73.64 73.64
31 Мигит Павло Олегович 72.62 72.62
32 Будзяновський Максим Ігорович 72.60 72.60
33 Кот Ярина Михайлівна 71.94 71.94
34 Артемич Софія Миколаївна 71.75 71.75
35 Ціцерський Андріан Олегович 71.38 71.38
36 Романова Анастасія Олександрівна 69.00 69.00
37 Жарков Тарас Анатолійович 68.00 68.00
38 Шумілова Анжеліка-Любов Віталіївна 66.07 66.07
39 Богданець Дмитрій Петрович 55.21 55.21