РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРМБ – Містобудування
Максимально можлива к-ть студентів: 70 місць
Кількість місць державного замовлення: 12 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Пелещак Марина Іванівна 93.50 97.00
2 Марченко Анна Вікторівна 93.74 95.34
3 Юрейко Руслана Юріївна 92.17 94.52
4 Бойко Христина Ігорівна 92.41 93.91
5 Гнопко Ярина Бориславівна 89.19 91.44
6 Альошина Вікторія Дмитрівна 90.12 91.22
7 Химишинець Галина Василівна 89.37 90.87
8 Залужна Олена Миколаївна 89.26 90.76
9 Грицай Наталія Андріївна 90.74 90.74
10 Бай Катерина Михайлівна 90.27 90.27
11 Ковпак Володимир Юрійович 89.18 90.18
12 Гут Ярослав Андрійович 88.74 89.49
13 Гасюк Марія Русланівна 88.38 88.38
14 Яневич Роман Вікторович 87.49 87.49
15 Магоч Юлія Юріївна 86.97 86.97
16 Волошко Наталія Сергіївна 86.10 86.10
17 Городняк Денис Богданович 86.08 86.08
18 Мекелита Наталія Василівна 86.00 86.00
19 Бобуський Владислав Вікторович 85.61 85.71
20 Савко Роман Сергійович 85.65 85.65
21 Лебідь Інна Юріївна 85.50 85.50
22 Звір Роксолана Юріївна 85.23 85.23
23 Метіль Андріана Євгенівна 84.86 84.86
24 Заставна Анастасія Олексіївна 84.85 84.85
25 Олос Катерина Олександрівна 83.20 84.70
26 Делятинчук Андрій Михайлович 84.04 84.04
27 Леонтьєв Мар'ян-Вячеслав Борисович 84.00 84.00
28 Барчук Владислав Олександрович 83.76 83.76
29 Ольшевська Інна Віталіївна 83.64 83.64
30 Мафтуляк Аліна Сергіївна 83.59 83.59
31 Білецький Богдан Васильович 83.13 83.13
32 Петенко Ірина Ігорівна 82.58 82.58
33 Дубкович Роман Михайлович 79.07 79.07
34 Вент Олена Володимирівна 77.00 79.00
35 Брищук Михайло Андрійович 76.18 76.18
36 Гуцько Богдан Романович 74.97 74.97
37 Неборачко Ірина Андріївна 74.55 74.55
38 Заболотна Яна Віталіївна 73.06 73.06
39 Леськів Артемій Юрійович 72.59 72.59
40 Чайка Христина Степанівна 71.84 71.84
41 Артемич Софія Миколаївна 71.75 71.75
42 Залевський Віктор Сергійович 71.63 71.63
43 Фурів Андріана Михайлівна 70.52 70.52
44 Романова Анастасія Олександрівна 69.00 69.00
45 Музичук Богданна Богданівна 68.71 68.71
46 Жарков Тарас Анатолійович 68.00 68.00
47 Фурман Владислав Павлович 67.91 67.91
48 Шумілова Анжеліка-Любов Віталіївна 66.07 66.07
49 Ярицький Віталій Ігорович 64.03 64.03
50 Шпанюк Іван Миколайович 60.00 60.00
51 Вінницький Антоній Олегович 59.81 59.81
52 Мазіленко Дмитро Віталійович 59.37 59.37
53 Івашків Назар Сергійович 57.63 57.63
54 Когут Ярослав Васильович 56.59 56.59