РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

архітектури та дизайну
Напрям підготовки: 191, АРМБ – Містобудування
Максимально можлива к-ть студентів: 70 місць
Кількість місць державного замовлення: 7 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 13 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Бутенко Ангеліна Володимирівна 87.49 197.0000 147.0000 361.50 Зараховано (бюджет)
2 Ярошенко Олександр Вадимович 91.07 160.0000 179.0000 357.31 Зараховано (бюджет)
3 Трібусян Олена Олексіївна 92.97 160.0000 167.0000 345.69 Зараховано (бюджет)
4 Максименко Анастасія Юріївна 80.71 165.0000 164.0000 345.14 Зараховано (бюджет)
5 Зіневський Дмитро Станіславович 93.15 170.0000 153.0000 341.93 Зараховано (бюджет)
6 Левицький Олександр Андрійович 84.19 200.0000 122.0000 339.24 Зараховано (бюджет)
7 Печенюк Володимир Михайлович 89.95 198.0000 112.0000 328.29 Зараховано (бюджет)
8 Грицишин Тарас Андрійович 71.25 185.0000 117.0000 316.25 Зараховано (комерція)
9 Лущак Денис Мирославович 75.44 155.0000 141.0000 311.09 Зараховано (комерція)
10 Мицик Анастасія Сергіївна 93.79 175.0000 117.0000 310.86 Зараховано (комерція)
11 Троян Володимир Андрійович 80.41 168.0000 122.0000 306.08 Зараховано (комерція)
12 Овод Михайло Павлович 65.69 100.0000 138.0000 251.14 Зараховано (комерція)
13 Ганушкевич Віталій Богданович 78.07 110.0000 117.0000 242.61 Зараховано (комерція)
14 Гапанович Анастасія Андріївна 90.91 190.0000 182.0000 390.43
15 Кляпетура Юрій Сергійович 80.13 195.0000 150.0000 361.03
16 Федотова Любов Олександрівна 91.66 185.0000 122.0000 325.53
17 Мадяр Олександр Олександрович 94.83 196.0000 106.0000 321.27
18 Паучок Ярина Тарасівна 94.39 195.0000 100.0000 314.18
19 Крицька Дарія Русланівна 83.95 165.0000 122.0000 303.79
20 Рудой Іван Володимирович 83.70 187.0000 203.74
21 Супрун Олександра Ігорівна 88.49 179.0000 196.70
22 Поліщук Дмитро Андрійович 92.48 169.0000 187.50
23 Кашуба Мар'яна Ігорівна 90.42 158.0000 176.08
24 Морозович Дарія Ярославівна 88.89 156.0000 173.78
25 Васильків Дарина Тарасівна 88.48 156.0000 173.70
26 Близнюк Рувим Михайлович 83.67 153.0000 169.73
27 Борейчук Владислав Андрійович 91.52 150.0000 168.30
28 Пасічник Анастасія Олександрівна 85.90 147.0000 164.18
29 Гарасим'юк Андріана Іванівна 82.21 147.0000 163.44
30 Матвій Мирослав Романович 66.47 147.0000 160.29
31 Винницький Любомир Андрійович 83.05 134.0000 150.61
32 Кравців Олег Володимирович 82.58 130.0000 146.52
33 Панас Наталія Іванівна 89.22 122.0000 139.84
34 Бондзюк Анастасія Андріївна 87.02 112.0000 129.40
35 Цибульський Олег Володимирович 79.88 112.0000 127.98
36 Белелюк Олег Володимирович 79.16 112.0000 127.83
37 Крента Тетяна Миколаївна 88.00 106.0000 123.60
38 Пригода Ілона Володимирівна 83.56 106.0000 122.71
39 Ціздин Михайло Юрійович 74.92 100.0000 114.98
40 Діордієнко Оксана Олександрівна 67.71 100.0000 113.54