Рейтингові списки/ Магістри денна/ Реставрація пам'яток архітектури та містобудування і реконструкція об'єктів архітектури

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

архітектури та дизайну
Напрям підготовки: 191, АРРП – Реставрація пам'яток архітектури та містобудування і реконструкція об'єктів архітектури
Максимально можлива к-ть студентів: 20 місць
Кількість місць державного замовлення: 5 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 9 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Поліщук Дмитро Андрійович 92.48 197.0000 169.0000 384.50 Зараховано (бюджет)
2 Морозович Дарія Ярославівна 88.89 196.0000 156.0000 369.78 Зараховано (бюджет)
3 Яценюк Юлія Олексіївна 93.40 180.0000 167.0000 365.68 Зараховано (бюджет)
4 Борейчук Владислав Андрійович 91.52 197.0000 150.0000 365.30 Зараховано (бюджет)
5 Кашуба Мар'яна Ігорівна 90.42 180.0000 158.0000 356.08 Зараховано (бюджет)
6 Козич Ольга Олегівна 89.82 190.0000 134.0000 341.96 Зараховано (комерція)
7 Пригода Ілона Володимирівна 83.56 194.0000 106.0000 316.71 Зараховано (комерція)
8 Левицька Оксана Богданівна 89.10 193.0000 100.0000 310.82 Зараховано (комерція)
9 Обухова Тетяна Миколаївна 90.75 175.0000 117.0000 310.15 Зараховано (комерція)
10 Лукачук Ростислав В'ячеславович 90.31 197.0000 141.0000 356.06
11 Якимів Юлія Романівна 70.53 194.0000 138.0000 346.11
12 Кубай Катерина Іванівна 92.03 189.0000 126.0000 333.61
13 Кравців Олег Володимирович 82.58 185.0000 130.0000 331.52
14 Супрун Олександра Ігорівна 88.49 179.0000 196.70
15 Фадєєва Маргарита Ігорівна 84.54 177.0000 193.91
16 Васильків Дарина Тарасівна 88.48 156.0000 173.70
17 Гембарук Олена Олександрівна 87.43 153.0000 170.49
18 Бутенко Ангеліна Володимирівна 87.49 147.0000 164.50
19 Пасічник Анастасія Олександрівна 85.90 147.0000 164.18
20 Рязанова Наталія Олексіївна 89.92 144.0000 161.98
21 Матвій Мирослав Романович 66.47 147.0000 160.29
22 Рева Максим Олександрович 89.55 134.0000 152.31
23 Овод Михайло Павлович 65.69 138.0000 151.14
24 Винницький Любомир Андрійович 83.05 134.0000 150.61
25 Федотова Любов Олександрівна 91.66 122.0000 140.53
26 Панас Наталія Іванівна 89.22 122.0000 139.84
27 Крицька Дарія Русланівна 83.95 122.0000 138.79
28 Черненька Анна Іванівна 84.00 117.0000 133.80
29 Мацола Ярослава Ярославівна 83.88 112.0000 128.78
30 Цибульський Олег Володимирович 79.88 112.0000 127.98
31 Крента Тетяна Миколаївна 88.00 106.0000 123.60
32 Джерж Наталія Сергіївна 74.36 100.0000 114.87