Рейтингові списки/ Магістри денна/ Комп'ютерні системи та мережі

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІКС – Комп'ютерні системи та мережі
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 19 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 35 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Сенишин Дарій Ярославович 86.37 80 96 127.97 Зараховано (бюджет)
2 Сулима Тетяна Вадимівна 84.03 78 88 124.03 Зараховано (бюджет)
3 Волошенко Наталія Миколаївна 85.66 70 88 122.46 Зараховано (бюджет)
4 Кульчицький Петро Ярославович 86.23 64 76 119.43 Зараховано (бюджет)
5 Кравчук Олександр Володимирович 81.70 72 84 118.90 Зараховано (бюджет)
6 Андреєва Вікторія Ігорівна 76.46 70 92 113.66 Зараховано (бюджет)
7 Губа Кирило Сергійович 77.35 60 92 110.55 Зараховано (бюджет)
8 Морозюк Ростислав Любомирович 85.56 44 72 110.36 Зараховано (бюджет)
9 Косюта Олександр Віталійович 75.55 74 48 109.95 Зараховано (бюджет)
10 Сосяк Мирон Юрійович 78.62 54 68 107.02 Зараховано (бюджет)
11 Очерклевич Остап Богданович 77.21 52 68 104.81 Зараховано (бюджет)
12 Фількін Орест Ігорович 80.37 44 64 104.37 Зараховано (бюджет)
13 Семирозум Андрій Ігорович 79.81 42 72 103.81 Зараховано (бюджет)
14 Дацко Павло Ігорович 71.70 58 84 103.30 Зараховано (бюджет)
15 Венгринович Сергій Ігорович 70.07 60 88 102.87 Зараховано (бюджет)
16 Лішкевич Олег Богданович 67.73 68 76 102.53 Зараховано (бюджет)
17 Ваньо Олег Ігорович 64.84 74 76 102.04 Зараховано (бюджет)
18 Смолій Євген Ігорович 75.01 54 52 101.81 Зараховано (бюджет)
19 Лелик Руслан Сергійович 66.87 64 84 100.87 Зараховано (бюджет)
20 Паскур Павло Михайлович 68.17 60 72 99.37 Зараховано (комерція)
21 Олівінський Руслан Євгенійович 66.11 58 84 97.71 Зараховано (комерція)
22 Соболевський Роман Ількович 76.26 34 68 96.66 Зараховано (комерція)
23 Деделюк Олег Орестович 70.06 46 72 95.66 Зараховано (комерція)
24 Калабський Артем Олексійович 67.13 48 64 92.73 Зараховано (комерція)
25 Дубиняк Андрій Русланович 69.77 36 76 91.77 Зараховано (комерція)
26 Юзьків Тарас Богданович 59.43 56 80 89.83 Зараховано (комерція)
27 Павлів Володимир Ярославович 64.63 44 64 88.63 Зараховано (комерція)
28 Кицак Ігор Михайлович 59.36 52 76 87.76 Зараховано (комерція)
29 Шикоряк Андрій Олександрович 71.10 24 68 87.50 Зараховано (комерція)
30 Калайда Олександр Миколайович 62.94 48 40 86.14 Зараховано (комерція)
31 Вішко Ростислав Тарасович 67.48 28 64 85.08 Зараховано (комерція)
32 Трусілов Олександр Павлович 59.85 52 44 85.05 Зараховано (комерція)
33 Іванус Володимир Миколайович 58.40 44 88 84.80 Зараховано (комерція)
34 Панчишин Назарій Васильович 59.72 30 44 76.12 Зараховано (комерція)
35 Скаровський Андрій Володимирович 56.75 32 44 73.95 Зараховано (комерція)
36 Птиць Богдан Володимирович 74.74 34 84 96.74 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
37 Паняк Максим Ярославович 59.65 46 92 87.25 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
38 Остапчук Віталій Миколайович 60.52 38 36 79.32 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
39 Чепак Олег Романович 56.00 28 76 74.80 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
40 Ільчук Анжела Михайлівна 72.97 48 80 100.17
41 Дьоміна Марія Володимирівна 68.80 54 80 98.40
42 Калиновський Ростислав Олександрович 69.43 50 88 98.23