Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 125, КБСТ – Системи технічного захисту інформації, автоматизація її обробки
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 20 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 29 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Кашкова Аделіна Володимирівна 91.71 100 80 139.71 Зараховано (бюджет)
2 Левицький Олег Степанович 88.55 80 76 128.15 Зараховано (бюджет)
3 Глущенко Павло Костянтинович 90.28 68 96 127.08 Зараховано (бюджет)
4 Лосянович Роман Васильович 88.80 72 80 125.60 Зараховано (бюджет)
5 Руда Христина Степанівна 93.10 56 96 125.10 Зараховано (бюджет)
6 Галицька Лілія Ігорівна 90.95 56 88 122.15 Зараховано (бюджет)
7 Шуцман Роман Петрович 89.78 54 88 120.18 Зараховано (бюджет)
8 Червінка Павло Степанович 79.60 80 68 118.40 Зараховано (бюджет)
9 Журавчак Даниїл Юрійович 84.26 54 92 115.06 Зараховано (бюджет)
10 Приставський Вячеслав Тарасович 79.55 68 60 112.75 Зараховано (бюджет)
11 Кунтій Тарас Ігорович 73.71 74 60 109.31 Зараховано (бюджет)
12 Штундер Анастасія Андріївна 87.08 34 76 108.28 Зараховано (бюджет)
13 Грабовський Євген Олегович 83.11 38 88 107.11 Зараховано (бюджет)
14 Кізима Євген Васильович 77.71 50 56 103.31 Зараховано (бюджет)
15 Бриндзей Ірина Василівна 71.58 54 72 100.38 Зараховано (бюджет)
16 Паріченко Віталій Андрійович 77.38 36 76 99.38 Зараховано (бюджет)
17 Стефанів Олег Іванович 70.26 48 68 96.26 Зараховано (бюджет)
18 Дудикевич Тарас Остапович 83.20 22 40 96.00 Зараховано (бюджет)
19 Андріїв Андріян Андрійович 68.45 46 80 94.85 Зараховано (бюджет)
20 Свідрик Ярослав Анатолійович 67.71 44 76 92.91 Зараховано (бюджет)
21 Тимощук Володимир Віталійович 65.91 30 84 86.31 Зараховано (комерція)
22 Бодня Олег Олегович 67.93 32 52 85.93 Зараховано (комерція)
23 Возняк Андрій Сергійович 64.50 38 60 85.70 Зараховано (комерція)
24 Гевкалюк Остап Тарасович 67.06 34 28 83.46 Зараховано (комерція)
25 Глущенко Олександр Володимирович 67.38 24 56 82.58 Зараховано (комерція)
26 Трохименко Андрій Сергійович 64.06 24 72 80.86 Зараховано (комерція)
27 Каналош Олександр Андрійович 63.84 14 88 78.24 Зараховано (комерція)
28 Когут Арсен Євгенійович 55.12 32 44 72.32 Зараховано (комерція)
29 Лосянович Андрій Васильович 88.52 70 76 124.12 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
30 Лаврик Богдан Ярославович 65.17 40 84 89.57
31 Зінченко Олександр Вікторович 65.82 42 68 89.42