Рейтингові списки/ Магістри денна/ Системне програмування

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 123, КІСП – Системне програмування
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 18 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 24 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Яркун Віталій Ігорович 91.17 66 88 126.37 Зараховано (бюджет)
2 Клис Андрій Миколайович 86.60 78 64 124.20 Зараховано (бюджет)
3 Мусянович Олег Вікторович 88.48 66 84 123.28 Зараховано (бюджет)
4 Мазуренко Станіслав Володимирович 82.44 72 84 119.64 Зараховано (бюджет)
5 Шкоба Аттіла Євгенійович 87.13 58 76 117.93 Зараховано (бюджет)
6 Троян Валентин Валерійович 84.16 62 76 116.56 Зараховано (бюджет)
7 Голомб Юрій Олександрович 83.58 56 96 115.58 Зараховано (бюджет)
8 Павленко Дана Олегівна 82.73 60 88 115.53 Зараховано (бюджет)
9 Хіч Андрій Олегович 82.59 58 84 114.19 Зараховано (бюджет)
10 Лихтей Андрій Русланович 86.99 50 68 113.79 Зараховано (бюджет)
11 Мних Роман Вікторович 75.11 72 92 113.11 Зараховано (бюджет)
12 Тимчишин Михайло Євгенійович 81.08 56 84 111.88 Зараховано (бюджет)
13 Чаку Олексій Сергійович 81.66 54 84 111.66 Зараховано (бюджет)
14 Оприско Святослав Андрійович 86.24 40 92 111.44 Зараховано (бюджет)
15 Кравець Мар'яна Зіновіївна 85.12 46 68 110.32 Зараховано (бюджет)
16 Берегуляк Юрій Васильович 79.45 58 56 108.25 Зараховано (бюджет)
17 Павлів Андрій Степанович 81.85 46 64 106.65 Зараховано (бюджет)
18 Кіт Альбіна Дмитрівна 77.24 44 88 103.64 Зараховано (бюджет)
19 Чумак Юрій Васильович 80.13 36 76 102.13 Зараховано (комерція)
20 Тат'янчук Володимир Петрович 75.00 52 60 101.80 Зараховано (комерція)
21 Мокряк Богдан Юрійович 76.13 36 80 98.53 Зараховано (комерція)
22 Бідюк Юрій Валентинович 73.09 48 56 97.89 Зараховано (комерція)
23 Грицак Андрій Володимирович 69.85 32 36 86.25 Зараховано (комерція)
24 Воротілов Костянтин Сергійович 57.25 50 72 84.45 Зараховано (комерція)
25 Фастюк Євген Ігорович 74.75 42 68 98.35 Рекомендовано на вільні небюджетні місця