Рейтингові списки/ Магістри денна/ Безпека інформаційних і комунікаційних систем

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 23.07.2019 20:07

комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Напрям підготовки: 125, КББІ – Безпека інформаційних і комунікаційних систем
Максимально можлива к-ть студентів: 60 місць
Кількість місць державного замовлення: 10 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Камінський Дмитро Богданович 61.68 163.0000 175.34
2 Максимів Назар Богданович 94.99 144.0000 163.00
3 Наконечна Анастасія Едуардівна 93.56 19.01
4 Гринішак Софія Романівна 94.28 18.86
5 Реутьонок Олександра Олександрівна 93.12 18.77
6 Токарська Марина Юріївна 93.08 18.62
7 Уклеба Тамара Тенгізівна 92.16 18.43
8 Лисун Олександр Олександрович 91.52 18.30
9 Гембаровська Яна Богданівна 91.45 18.29
10 Ханін Денис Олегович 90.46 18.09
11 Мацех Галина Любомирівна 88.88 17.78
12 Нижник Андрій Олегович 88.52 17.70
13 Дементєєва Владислава Вікторівна 87.32 17.46
14 Давидовська Анастасія Леонідівна 86.33 17.27
15 Кацідим Дмитро Андрійович 85.93 17.19
16 Пітула Руслан Олександрович 83.42 16.68
17 Щербяк Андрій Дмитрович 83.20 16.64
18 Чура Назар Русланович 82.89 16.58
19 Нахтігаль Андрій Андрійович 80.42 16.08
20 Шевердін Євгеній Сергійович 79.19 15.84
21 Ніконов Іван Олегович 77.83 15.57
22 Лонська Анна Олександрівна 77.55 15.51
23 Пікуль Артем Дмитрович 77.06 15.41
24 Коваль Іван Іванович 76.38 15.28
25 Якимів Сергій Володимирович 76.27 15.25
26 Хомченко Роман Олександрович 75.46 15.09
27 Шкляр Володимир Ігорович 73.96 14.79
28 Вакулінський Дмитро Ігорович 73.59 14.72
29 Скорупський Володимир Ігорович 72.41 14.48
30 Залевська Анна Євгенівна 72.36 14.47
31 Котляров Олександр Юрійович 70.84 14.17
32 Тимосевич Роман Володимирович 70.59 14.12
33 Сьох Олександр Павлович 70.13 14.03
34 Демов Олександр Анатолійович 68.44 13.69
35 Мовчан Віталій Валентинович 68.00 13.60
36 Надаховський Сергій Сергійович 67.95 13.59
37 Кулай Іван Миколайович 67.68 13.54
38 Суддя Володимир Олександрович 62.71 12.54
39 Рудка Олександр Богданович 62.35 12.47
40 Сеніш Андрій Романович 62.16 12.43